Sadeceon güvenli mi?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Sadeceon sitesinde freelancer olmak istiyorum ama T.C. Kimlik istiyor. Vermem güvenli mi? Veya başka bildiğiniz freelancer sitesi var mı? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadeceon sitesinde freelancer olmak istiyorum ama T.C. Kimlik istiyor. Vermem güvenli mi? Veya başka bildiğiniz freelancer sitesi var mı? İyi günler.
Bionluk öneririm, T.C. kimlik istemiyordu sanırım, fakat freelancer olabilmek için 20 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Bionluk öneririm, T.C. Kimlik istemiyor, fakat freelancer olabilmek için 20 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

20 TL istediği için kayıt olmuyorum.

Bu videoya bakarak kendiniz karar verin isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç duymadım, ayrıca pek yaygın bir siteye benzemiyor, yani pek müşteriniz olmayabilir, hiç bir site bulamadıysanız instagram vb. yerlerden bile satış yapabilirsiniz.
Bu arada, sanırım Bionluk'ta T.C. kimlik no istiyordu, ancak ben vermiştim (ayrıca IBAN da istiyordu yanlış hatırlamıyorsam) hiç bir sorunla karşılaşmadım, senin de karşılaşacağını düşünmüyorum eğer Bionluk'ta freelancer olmak istersen

Hiç duymadım, ayrıca pek yaygın bir siteye benzemiyor, yani pek müşteriniz olmayabilir, hiçbir site bulamadıysanız Instagram vb. yerlerden bile satış yapabilirsiniz.
Bu arada, sanırım Bionluk'ta T.C. Kimlik no istiyordu, ancak ben vermiştim (ayrıca IBAN da istiyordu yanlış hatırlamıyorsam) hiçbir sorunla karşılaşmadım, senin de karşılaşacağını düşünmüyorum eğer Bionluk'ta freelancer olmak istersen.

Instagram açtımda müşteri yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı