Sadenet port iptali nasıl teyit edilir?

bekir58

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunlara başvuru yaptım yapmaz olaydım zar zor iptal ettirdim. Ön başvuruyu yalnız adresimdeki portlar hala dolu görünüyor. Sadeneti arıyorum biz iade ettik diyorlar. İnternet başvuru merkezini arayın diyorlar. Altyapımda portları bunların doldurup doldurmadığını nasıl öğrenirim? Şu an evimde bağlı hiçbir internet yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Goknet sitesinden bakin hocam birde.

Altyapı'nız kötümü hocam ? neden böyle bir firmayı tercih ettiniz ? ilk defa duydum merak ettim.

Goknet sitesinden bakin hocam birde.

Altyapı'nız kötümü hocam ? neden böyle bir firmayı tercih ettiniz ? ilk defa duydum merak ettim.
Turknet diye aradım çıkan numarayı arayıp başvuru yaptım kendilerini turknet gibi tanıttılar sonradan öğrendim alt yapıda fiber var ama bunlara başvurup iptal ettikten sonra port yok hatasıyla karşılaşıyorum

Aman hocam dikkat edin bende telefon konusunda bir firma KVK gibi davrandı kargoya verdim sonra ayiktim. Resmi siteler dışında yazan numaraları aramayın, googleye reklam vermek çok kolay. Turknet in resmi sitesi turk.net şeklinde direkt. Müşteri temsilcisine yeni başvuru kanalindan ulaşırsanız sorunun cözümüne yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Aman hocam dikkat edin bende telefon konusunda bir firma KVK gibi davrandı kargoya verdim sonra ayiktim. Resmi siteler dışında yazan numaraları aramayın, googleye reklam vermek çok kolay. Turknet in resmi sitesi turk.net şeklinde direkt. Müşteri temsilcisine yeni başvuru kanalindan ulaşırsanız sorunun cözümüne yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.
Dikkatsizlik işte vallahi zar zor yakayı kurtardım adamlar tefeci gibi Peki alt yapımda hangi firmanın olduğunu nasıl öğrenebilirim bilgin var mı

Geri
Yukarı