Sades Sickle Mechanical Klavyenin tuşları yerinden çıkıyor

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi sosyaller dilerim konuya girecek olursak başlıkta da belirttiğim gibi herhangi bir oyun oynadığımda tuşlara sert baskı uyguladığımda tuşlar yerinden çıkıyor ve fırlıyor bunun bir çözümü yok mudur klavyenin garantisi hala var üstelik aşağıda gördüğünüz tuşlardan fazlasında bu sorunu yaşıyorum mesela Z, Home tuşu gibi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Klavyenin modeli: Sades sickle mechanical Gaming keyboard Kailh Blue switches.

WhatsApp Image 2023-01-24 at 12.58.58.jpeg

Yeni bir tuş takımı almak sorunu çözebilir.

Veya hamur silgi alıp tuşun girdisine minnacık bir parça koyarsanız sabitleyebilirsiniz. Hamur silgi suyla çok kolay şekilde çıktığı için kozmetik olarak da bir zararı olmaz.

Yeni bir tuş takımı almak sorunu çözebilir.

Veya hamur silgi alıp tuşun girdisine minnacık bir parça koyarsanız sabitleyebilirsiniz. Hamur silgi suyla çok kolay şekilde çıktığı için kozmetik olarak da bir zararı olmaz.

Yeni tuş takımı nereden alabilirim hocam?

Veya benzer Switch kullanan ucuz bir mekanik klavyeden sökebilirsiniz. 2. el alarak.

En sancısız ve ekonomik yöntem hamur silgi.

Maalesef hocam artık tuş tamamen çıktı ve kırıldı kırılmaya yakın olduğu için böyle çıkıyormuş yeni tuş alacağım Letgo'dan bir arkadaşla konuştum 2 adet 3D yazıcı ile bana tuş basıcak W ve E tuşu ve bu şekilde sorunu halledeceğim yine de yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı