Sadistlik ile öğlen yemeğinin ne alakası var?

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okulumuz cuma namazına gidilebilmesi için 1 saat geç öğlen yemeğine çıkarıyor. Bir tane arkadaş da siz bize karışamazsınız bu çok sadistçe bir düşünce diyor. Geçen de öğretmen sohbet gruplarında ana avrat sövüldüğü için kapatılmasını istedi. Siz kimsiniz bizim haberleşme özgürlüğümüzü kısıtlıyorsunuz diyor. Milletin sülalesine sövmek haberleşmek olmuş. Bunun sadistlikle ne alakası var? Gerçekten şöyle insanları gördükçe öldüresim geliyor. Hayatında en ufak bir başarısı yok sadece boş duyar kasıyor. Ben de o gruptaydım bir ara. Arkadaş benim sülaleme sövünce annem okula geldi. Bu grupların kötü amaçlı olduğunu ve kapatılması gerektiğini söyledi. Boşa oksijen israfı resmen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında. Bu arada biliyorum böyle konulardan bıktınız ama bunları konuşmamız lazım bence.

Sadistlik.

Ruhbilim terimi.
Başkalarına fiziksel acı çektirerek cinsel doyuma ulaşma sapkınlığı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar okulumuz cuma namazına gidilebilmesi için 1 saat geç öğlen yemeğine çıkarıyor. Bir tane arkadaş da siz bize karışamazsınız bu çok sadistçe bir düşünce diyor. Geçen de öğretmen sohbet gruplarında ana avrat sövüldüğü için kapatılmasını istedi. Siz kimsiniz bizim haberleşme özgürlüğümüzü kısıtlıyorsunuz diyor. Milletin sülalesine sövmek haberleşmek olmuş. Bunun sadistlikle ne alakası var? Gerçekten şöyle insanları gördükçe öldüresim geliyor. Hayatında en ufak bir başarısı yok sadece boş duyar kasıyor. Ben de o gruptaydım bir ara. Arkadaş benim sülaleme sövünce annem okula geldi. Bu grupların kötü amaçlı olduğunu ve kapatılması gerektiğini söyledi. Boşa oksijen israfı resmen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında. Bu arada biliyorum böyle konulardan bıktınız ama bunları konuşmamız lazım bence.

Sadistlik.

Ruhbilim terimi.
Başkalarına fiziksel acı çektirerek cinsel doyuma ulaşma sapkınlığı.
Cuma namazina gidilebilmesi icin yemek saatini geciktirmek de cok cagdisi gorundu bana.

@gen2 Geç öğlen yemeği yiyince çağdışı mı olunuyor? Anladım.
Hayir, 3 kisi namaz kilacak diye 1000 kisiyi bir saat ac birakinca sadist akabinde de cagdisi olunuyor. Ayirsinlar o 3 kisinin yemegini kalan 997 kiside ac karnini doyursun mesela. Kimde zeka ariyorsun bu memlekette orasi ayri mesele.

Namaza gitmeyenlerin, namaza gidenler yüzünden geç yemek yemesini mantıksız buluyorum. Giden geldiğinde ya da gitmeden yesin, diğerlerinin rahatını bozmaya hakları yok.

Grupların kapatılmasını ise saçma ve özgürlüğe aykırı buluyorum. Küfür eden varsa şikayet edersin, gerisi seni ilgilendirmez.

Cuma namazina gidilebilmesi için yemek saatini geciktirmek de cok cagdisi gorundu bana.

Hocam kusura bakmayın ama 1 saat geç doyursanız karnınızı ölmezsiniz. Ancak namazda böyle olmuyor.
Hayir, 3 kisi namaz kilacak diye 1000 kisiyi bir saat AC birakinca sadist akabinde de cagdisi olunuyor. Ayirsinlar o 3 kisinin yemegini kalan 997 kiside AC karnini doyursun mesela. Kimde zeka ariyorsun bu memlekette orasi ayri mesele.

Neden sadist olunuyor açıklar mısınız?

Okuldakilerin namaza gidebilmesi için öğle yemeğini geciktirmesi saçmalık. Herkes namaz kılmıyor ve diğerlerinin beklemesine sebep oluyor. Benim zamanımda ikisini de aynı anda bırakırdı isteyen namaza gidip gelir yemeğini yer derse girerdi diğerleri de o vakte kadar takılırdı. Sadistçe mi bilmem ama saçma bir durum. Senin onları öldürme isteğinde sorgulanması gereken bir gerçek.

Benim bildiğim cuma namazı için öğlen arasini süresini uzatırlar bizim zamanımızda öyleydi.

Geri
Yukarı