Saf olmak ve saf olmaktan pişman olmak

utku0707

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Ben çok iyi niyetli birisiyim fakat arkadaşlarım ya da başkaları rahatsız gözüyle bakıp benimle dalga geçiyor. Bıktım insanlardan, nefret ediyorum. Kim varsa benden uzaklaşıyor. Ne yapmalıyım?

İyi akşamlar. Ben çok iyi niyetli birisiyim fakat arkadaşlarım ya da başkaları rahatsız gözüyle bakıp benimle dalga geçiyor. Bıktım insanlardan, nefret ediyorum. Kim varsa benden uzaklaşıyor. Ne yapmalıyım?
Kendin gibi ol başkalarının gözüne girmek için değişme yakında zamanla değişirsin bu hayatı bir kanunu

İnsanlardan nefret etmek doğru bir tabir değil. Biraz klişe olacak ancak birlikte vakit geçirdiğimiz insanların ortalaması oluyoruz günün sonunda. Belki biraz daha iyi ya da kötü... O yüzden inandığın doğrulardan vazgeçme ve eğer daha iyisini hak ettiğini düşünüyorsan çabala. Ortamını değiştirmeye çalış, susma; tepkini ortaya koy. İnsan yeri geliyor ailesinden dahi vazgeçmek zorunda kalıyor. Aslolan sensin kendini geliştirmeye bak.

Kimse için kendini değişme hocam bırakın giden gitsin elbet yeni birilerini bulup daha sıkı dost arkadaş olacaksın.

Geri
Yukarı