'Safari' Adlı Photosop çalışmam

PORSHİUS

Kilopat
Laure-Desing.jpg

Nasıl olmuş arkadaşlar? 10 Dk gibi süreç tuttu.
Kullandığım resimler ve PNG'ler.
Erik-Almas-Land-Surveyors2.jpg
zürafa-png-6.png (İkinci zürafayı bundan türettim)
kisspng-lightning-cloud-thunderstorm-lighting-5abc6e6b3fd5f7.6450230615222984752615.png
kisspng-brush-drawing-cloud-storm-clouds-5b20259b71ac70.4533379215288334354656.png
105740-2146171952013.jpg

Dağın tepesindeki bulutun yapay olduğu çok belli oluyor. Opacity düşürülüp biraz dış ışıma verilebilir.

Etraftaki diğer nesnelerde ışık yokken zürafaların parlaması dışında güzel olmuş.
Güzel olmuş ama zürafaların ışıklandırması daha iyi olabilirdi.
Dağın tepesindeki bulutun yapay olduğu çok belli oluyor. Opacity düşürülüp biraz dış ışıma verilebilir.
Güzel olmuş ama zürafaların ışıklandırması biraz parlak olmuş. Bir de zürafaların besini olan ağaçlar yok :kararsız:
Aslında dediğiniz her şeyi yapmıştım ama PC mavi ekran verdi bunu nasıl olmuş diye kaydetmiştim önceden. :D Yoksa ışıklandırma filan kaldıracaktım birde şimşek oraya tam uymuştu da kara efekti verdim o bozdu. Acaba PS CS6'da kaybolan çalışma alanlarını geri getirebilir miyiz? PC kendi kendine kapanınca geliyordu ama gelmedi bu sefer.
Yoksa kör shop'cu bile o şimşeği eklemez. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı