Safari'de açılan her sayfada "Modal Title" yazıyor

zbtaskirmaz

Kilopat
Merhabalar.

Uzun bir süre Arc Browser kullandım ancak gerek her gün güncelleme alıp neredeyse hiç gelişme sağlamadığı için gerekse devamlı donduğu için tekrardan Safari kullanmaya başladım. Hiçbir sıkıntım yok ama nedense açtığım her sayfanın sonunda "Modal Title" ve "Modal Content" yazıyor. Bir de bir kutucuk var. Nedir, ne değildir bilmiyorum ama bir türlü o yazıyı ortadan kaldıramadım. Safari ayarlarında gezindim bulamadım, resetlemek istedim ama öyle bir şey de bulamadım, sistem tarafından korunduğu için Safari'yi silip tekrardan da kuramıyorum. İngilizce ve Türkçe olarak arama yaptım ama hiç ilgilenmediğim konuların rehberleri veya sorun çözümleri çıktı, bahsettiğim şey hakkında hiçbir şey çıkmadı. Ekran görüntülerini paylaşacağım.

Bu yazıları ve kutucuğu nasıl kaldırabilirim?

Screenshot 2024-03-20 at 21.32.35.png
Screenshot 2024-03-20 at 21.38.19.png

Merhaba.
Uzun yıllardır safari kullanıyorum. Son 3-4 aydır aynı sorunu bende yaşıyorum. Format attım düzelir diye yine mevcut. Konuyu yakından takip edeceğim.

İlginç bir şekilde internette hiçbir şey bulamadım. "Modal Title" yazdığım anda sadece Bootstrap Modal çıkıyor. CSS ile ilgili bir şey sanırım, hiç bilmiyorum. Safari'nin support sayfasında da keza hiçbir şey yok. Ben bir süre Userscripts diye bir extension kullanmıştım. Safari'de Notion çok düzgün çalışmıyordu ve yabancı forumlarda sorunları onunla hallediyorlardı, belki de onun yüzündendir ama şimdi yüklü bile değil. Tekrardan yüklüyorum, bir şekilde onunla alakalıysa buraya tekrardan yazarım.

İlginç bir şekilde internette hiçbir şey bulamadım. "Modal Title" yazdığım anda sadece Bootstrap Modal çıkıyor. CSS ile ilgili bir şey sanırım, hiç bilmiyorum. Safari'nin support sayfasında da keza hiçbir şey yok. Ben bir süre Userscripts diye bir extension kullanmıştım. Safari'de Notion çok düzgün çalışmıyordu ve yabancı forumlarda sorunları onunla hallediyorlardı, belki de onun yüzündendir ama şimdi yüklü bile değil. Tekrardan yüklüyorum, bir şekilde onunla alakalıysa buraya tekrardan yazarım.
Sonoma'yı güncelleyin.

Geri
Yukarı