Safari'de açılan her sayfada "Modal Title" yazıyor

Rica ederim. Yeni bir MacOS sürümü sorunu çözer umarım, benim kişisel destek taleplerim genelde işe yaramıyor ama bol şanslar dilerim size.

Teşekkür ederim... Benimki de işe yaramadı pek, direkt sistemden silinmiş şurada bahsetmiştim:

Aynı şekilde. Apple support sayfasından da herhangi bir cevap gelmedi. Hatta açtığım konuyu bir daha bulamadım bile.

Sonra biraz araştırınca safari extensionlarından kaynaklandığını öğrendim.

Serkan Bey nasıl araştırdığınızı merak ettim. Google veya Bing fark etmeksizin "modal title" yazdığım anda konu bilmediğim yazılımsal işlere giriyor, bootstrap modallarıyla ilgili şeyler çıkıyor. Herhangi bir şekilde bir sorun ve çözümünü anlatan sayfa göremedim. Siz nasıl araştırıp ve baktıysanız bir de ben öyle bakmak isterim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim... Benimki de işe yaramadı pek, direkt sistemden silinmiş şurada bahsetmiştim:

Serkan Bey nasıl araştırdığınızı merak ettim. Google veya Bing fark etmeksizin "modal title" yazdığım anda konu bilmediğim yazılımsal işlere giriyor, bootstrap modallarıyla ilgili şeyler çıkıyor. Herhangi bir şekilde bir sorun ve çözümünü anlatan sayfa göremedim. Siz nasıl araştırıp ve baktıysanız bir de ben öyle bakmak isterim.
Evet bu konuda içerik oldukça az. Ben redditten baktım, konuyla ilgili "Safari Bug macOS Ventura" başlıklı konu açılmış. Dilerseniz buradan bakın.

Geri
Yukarı