Çözüldü Sağ Click için double Click nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adambey

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Benim bir tane oyuncu mouseum var 5 tuşlu. Ben programlarla double Click dediğim zaman sol Click'e 2 defa basıyor ben sağ Click için double Click istiyorum. Acaba öyle bir program var mıdır?

Çözüm
Macro yazılımına gerek yok, autohotkey ile yapılır istediği. Hazır script bulabilir yada öğrenip kendi scriptini hazırlayabilir. Bazı oyunlarda hile olarak algılayabiliyor öyle bir sorun var sadece.
Sorunu çözdüm Xmouse Button Control programı ile. Yalnız direk double click right diye seçenek çıkmıyor mouse seçeneklerinde. İstediğiniz tuşu seçtikten sonra orda başlarda simulated keys diye bir seçenek var ona basıyoruz böyle bir ekran geliyor.
1594552779538.png

Sonra enter the custom keys yazan yere {RMB}{RMB} yazıyoruz hiç bişeye ellemeden ok tuşuna basıyoruz sonra apply tuşuna basıyoruz. Bu arada autohotkey de sanırım kodlanıyormuş ben hiç bilmiyorum nasıl kullanıldığını.
Sorunu çözdüm xmouse button Control programı ile. Yalnız direk double Click right diye seçenek çıkmıyor mouse seçeneklerinde. İstediğiniz tuşu seçtikten sonra orada başlarda simulated keys diye bir seçenek var ona basıyoruz böyle bir ekran geliyor.
Eki Görüntüle 613209
Sonra enter the Custom keys yazan yere {rmb}{rmb} yazıyoruz hiçbir şeye ellemeden ok tuşuna basıyoruz sonra apply tuşuna basıyoruz. Bu arada autohotkey de sanırım kodlanıyormuş ben hiç bilmiyorum nasıl kullanıldığını.

Peki bu ayarı açma kapama tuşu atayabiliyor muyuz?

Sorunu çözdüm Xmouse Button Control programı ile. Yalnız direk double click right diye seçenek çıkmıyor mouse seçeneklerinde. İstediğiniz tuşu seçtikten sonra orda başlarda simulated keys diye bir seçenek var ona basıyoruz böyle bir ekran geliyor.
Eki Görüntüle 613209
Sonra enter the custom keys yazan yere {RMB}{RMB} yazıyoruz hiç bişeye ellemeden ok tuşuna basıyoruz sonra apply tuşuna basıyoruz. Bu arada autohotkey de sanırım kodlanıyormuş ben hiç bilmiyorum nasıl kullanıldığını.
Teşekkürler!!

Geri
Yukarı