Sağ kulaklığımın içi görünüyor

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam kulaklığımın içi gözüküyor dış parçası yok şu anda. İlk aldığımda böyle değildi 1 aydır kullanıyorum kulaklığı kutudan çıkardığımda bir baktım içi görünüyor kulaklığın, kulaklığı hiç düşürmedim de. Fotoğrafları ekliyorum garantiye yolliyim mi bir sorun olur mu sizce? Sol kulaklığımı da ekledim aradaki farkı görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20231123_141726.jpg
    IMG_20231123_141726.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20231123_141701.jpg
    IMG_20231123_141701.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20231123_141700.jpg
    IMG_20231123_141700.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 57
Kullanıma etkisi olur kulağını rahatsız eder, ses o taraftan cızırtılı çıkar.Hiç riske girme direk garantiye yolla.
Hayır hocam cızırtıyla o küçük filtrenin alakası yok. Benim kulakiçi kulaklığımda da çıktı iki taraftan da. Hala kullanıyorum. Ve çıktıktan sonra ses seviyesi artmıştı garip bir şekilde. İncecik bir şey zaten içe bağlı değil. İsterse değiştirir. Fakat ses cızırtılı diye bir durum belirtmemiş.

Belki o filtre kulağında kalmış olabilir. Kulağına baktırabilir misin?

Hayır hocam cızırtıyla o küçük filtrenin alakası yok. Benim kulak içi kulaklığımda da çıktı iki taraftan da. Hala kullanıyorum. Ve çıktıktan sonra ses seviyesi artmıştı garip bir şekilde. İncecik bir şey zaten içe bağlı değil. İsterse değiştirir. Fakat ses cızırtılı diye bir durum belirtmemiş.

Hocam benim eski kulaklık içide bu şekildeydi. Bu şekile gelmeden önce gayet iyiydi bundan sonra cızırtı ve kulak içinde rahatsızlık olmaya başladı. Arkadaşa ona istinaden söyledim zaten.

Hayır hocam cızırtıyla o küçük filtrenin alakası yok. Benim kulakiçi kulaklığımda da çıktı iki taraftan da. Hala kullanıyorum. Ve çıktıktan sonra ses seviyesi artmıştı garip bir şekilde. İncecik bir şey zaten içe bağlı değil. İsterse değiştirir. Fakat ses cızırtılı diye bir durum belirtmemiş.

Belki o filtre kulağında kalmış olabilir. Kulağına baktırabilir misin?
Hocam benim eski kulaklık içide bu şekildeydi. Bu şekile gelmeden önce gayet iyiydi bundan sonra cızırtı ve kulak içinde rahatsızlık olmaya başladı. Arkadaşa ona istinaden söyledim zaten.
Hocalarım şöyle bi durum yaşadım, kulaklığı taktığımda ve kullandıktan sonra kutuya koyduğumda sağ kulağımda ağrı oluyor. Ve nasıl kulağıma düşmüş olabilir mi hocam gerçekten?

Hocalarım şöyle bir durum yaşadım, kulaklığı taktığımda ve kullandıktan sonra kutuya koyduğumda sağ kulağımda ağrı oluyor. Ve nasıl kulağıma düşmüş olabilir mi hocam gerçekten?

Kulağına düşemez hocam. Büyük ihtimal üretim hatası diye düşünüyorum ve ağrı olayı dediğim gibi bende kullanırken kulağımda ağrı oluyordu çıkardıktan sonra. Ağrı olması normal.

Kulağına düşemez hocam. Büyük ihtimal üretim hatası diye düşünüyorum ve ağrı olayı dediğim gibi bende kullanırken kulağımda ağrı oluyordu çıkardıktan sonra. Ağrı olması normal.
Hayır hocam düşebilir. Kulağa çok yakın ve çok dayanıklı olmayan yapışkanlar ile kulaklığa yapışmış durumdalar. Ufak kürdanla az baskı yapınca hemen çıkıyorlar.

Kulağınıza baktırın.

Geri
Yukarı