Sağ şah damarı daha hızlı atıyor

DenizED

Kilopat
Aylardır dengesizlik ve bir tür belirtiler yaşıyorum. Halsizlik, uyuşma, karıncalanma gibi. Beyin mr çektirdim bir şey çıkmadı bu sabah ellerimi boynumun sağ ve soluna aynı anda koyduğumda sol tarafın nabzını zar zor hissediyorum ama sağ taraf baya güçlü geliyor. Bunun için acile gidilir mi? Nöroloji bir şeyim yok demişti ama bunların tamamını söyleyememiştim. Mr sadece beyin için çekilmişti.

Aylardır dengesizlik ve bir tür belirtiler yaşıyorum. Halsizlik, uyuşma, karıncalanma gibi. Beyin mr çektirdim bir şey çıkmadı bu sabah ellerimi boynumun sağ ve soluna aynı anda koyduğumda sol tarafın nabzını zar zor hissediyorum ama sağ taraf bayağı güçlü geliyor. Bunun için acile gidilir mi? Nöroloji bir şeyim yok demişti ama bunların tamamını söyleyememiştim. Mr sadece beyin için çekilmisasşti.

Şah damarı tıkanıklığı olabilir ama doktora söylemeniz daha mantıklı olur.

yaşınız kaç?
şah damarı tıkanıklığı 45-50 yaşından sonra başlar ondan önce tıkanmış bir vaka dünyada çok azdır ve çok nadirdir daha doğrusu damat tıkanıklığı genç yaşlarda nadir görülür genetik olabilir anca ailenizde varsa olabilir

Bu durumu bende yaşadım Damarlarının atmasını hissetmek bu konuma giderek okuyabilirsin 2 yıl önce yaşadım bu durumu şükür şu an yok terapilerle ilaçlarla geçirdim

yani psikolojik olarak yaşıyor olabilirsiniz çünkü bende öyleydi yattığımda şah damarım çok hızlı atıyormuş çok sert atıyormuş gibi oluyordu o düşüncelerden uzaklaştıkça düşünmedikçe aldığım terapi etkisiyle ve her gün yaptığım rahatlama egzersizleri ile bu durumdan kurtuldum bir deneyin bence

yaşınız kaç?
şah damarı tıkanıklığı 45-50 yaşından sonra başlar ondan önce tıkanmış bir vaka dünyada çok azdır ve çok nadirdir daha doğrusu damat tıkanıklığı genç yaşlarda nadir görülür genetik olabilir anca ailenizde varsa olabilir

Bu durumu bende yaşadım Damarlarının atmasını hissetmek bu konuma giderek okuyabilirsin 2 yıl önce yaşadım bu durumu şükür şu an yok terapilerle ilaçlarla geçirdim

yani psikolojik olarak yaşıyor olabilirsiniz çünkü bende öyleydi yattığımda şah damarım çok hızlı atıyormuş çok sert atıyormuş gibi oluyordu o düşüncelerden uzaklaştıkça düşünmedikçe aldığım terapi etkisiyle ve her gün yaptığım rahatlama egzersizleri ile bu durumdan kurtuldum bir deneyin bence
Psikiyatriye randevu aldım zaten ama 1.5 hafta var. Yaş 21.

Psikiyatriye randevu aldım zaten ama 1.5 hafta var. Yaş 21.
o zamana kadar kendinizi başka şeylerle oyalayın düşünmemeye çalışın evet zor bir şey ama yapmaya çalışısın müzik dinleyin ama öyle basslı phonk tarzı değil tabii ki rahatlatan ambiance müzikleri olur farklı tarzda olur vücudunuzu dinlemekten uzaklaşın

Geri
Yukarı