Çözüldü Sağ tıklamada Kaspersky ile tara seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sönmez Reis

Hectopat
Önceden bir klasöre veya indirilen bir dosyaya sağ tıkladığımda Kaspersky ile tara seçeneği vardı, ne zaman nasıl kayboldu hatırlamıyorum ama bu seçeneği getirmenin bir yolu var mı?

Önceden bir klasöre veya indirilen bir dosyaya sağ tıkladığımda Kaspersky ile tara seçeneği vardı, ne zaman nasıl kayboldu hatırlamıyorum ama bu seçeneği getirmenin bir yolu var mı?
Kaspersky uygulamasını kaldırıp tekrar kurmayı dener misin?

Çözüm

Gözatın isterseniz. Lisans bilgilerini alıp programı kaldırıp yeniden yüklemek sorunu çözebilir.

ShellMenuView, ShellExView, MenuMaid tarzı programlarla işlem sağlayabilirsiniz belki.

Gözatın isterseniz. Lisans bilgilerini alıp programı kaldırıp yeniden yüklemek sorunu çözebilir.

ShellMenuView, ShellExView, MenuMaid tarzı programlarla işlem sağlayabilirsiniz belki.
Bu tür programları kullanmayı sevmiyorum, linki okuyup deneyeceğim olmazsa kaldırıp yüklerim.
Sorun düzeldi sanırım problem 2 tane Kaspersky var gözüküyordu, biri sürüm yükseltmesi sürüyor hatası verip silinemiyordu, diğerini silip tekrar yüklediğimde kaldıramadığım Kaspersky'ı da kaldırdı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı