Sağ tıkta AMD catalyst Control Center yok

Efe pala

Centipat
AMD Radeon HD 7500m/7600m adlı ekran kartını da bir laptop bilgisayarım var AMD'nin resmi internet sitesinden sürücüyü indirmeme rağmen masaüstünde sağ tık yaptığımda normalde çıkması gereken catalyst Control Center çıkmıyor sistem geri yükleme de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisinden güncelleştirmeyi deneyin, benzer bir sorunla ben de karşılaşmıştım. Aygıt yöneticisi üzerinden güncelledikten sonra Catalyst Control Center'a erişebilmiştim.

Sürücüyü kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisinden güncelleştirmeyi deneyin, benzer bir sorunla ben de karşılaşmıştım. Aygıt yöneticisi üzerinden güncelledikten sonra Catalyst Control Center'a erişebilmiştim.
Sürücü yüksek nereden kaldırayım?
Sürücü yü aygıt yöneticisinden kaldırdığımda bilgisayar kendinini yeniden başlatıyor ve ekran kartı Aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırdığımda bilgisayar kendinini yeniden başlatıyor ve ekran kartı Aygıt yöneticisinde gözükmüyor.
Ekran kartı aygıt yöneticisinde "Microsoft Görüntü bağdaştırıcısı" şeklinde mi gözüküyor?

Ekran kartı aygıt yöneticisinde "Microsoft Görüntü bağdaştırıcısı" şeklinde mi gözüküyor?
Hayır normal adını veriyo ve 2012 de çıkmış bir sürücü gözüküyor oyunlarda falan sıkıntı çıkarmıyor ben sadece şu çağı kullanılan 4:3 modunu yapmak istiyorum onun içinde ölçeklendirme moduna girilmesi lazım siyah barları kaldırmak için yani
Sürücüye geri don
Hayır normal adını veriyo ve 2012 de çıkmış bir sürücü gözüküyor oyunlarda falan sıkıntı çıkarmıyor ben sadece şu çağı kullanılan 4:3 modunu yapmak istiyorum onun içinde ölçeklendirme moduna girilmesi lazım siyah barları kaldırmak için yani
Sürücüye geri dön de olmuyor
Anlayan bir kişi bana yardım edebilir mii?? Lütfennn
Merhabalar bana yardımcı olurmusunuz???

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı