Sağ Yön Tuşuna Basınca Chrome'un Açılma Sorunu

MKarlion

Kilopat
Daha fazla  
Sağ yön tuşuna uzun basınca Chrome açılıyor. Mesela PES gibi oyunlar oynarken uzun süreli sağ yön tuşuna bastığım için Chrome açılıyor ve masaüstüne çıkıyor. E-posta tuşu olarak atanmış sağ yön tuşu, e-posta olarak da Chrome'u görüyor. Varsayılan ayarlardan e-posta seçeneğinden Chrome'u kaldırmaya çalışsam da olmuyor.

Adsız.png

Alakası olmayabilir ama özelliklere bir bak derim.

dghfdh.jpg

Bir de şu videoyu buldum. Belki işine yarar bir şey vardır. Boş bir Word belgesi açıp makro olup olmadığını da kontrol edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş sen bi temizinden Chrome'yi sıfırla.. Sorunun düzelmesi muhtemeldir.. Arkadaşın dediği gibi windows üzerinden kısayol tuşu ayarlamışsındır. Ona da bir bak. Ayrıca varsayılanlardan Chrome'yi kaldırmayı denedin mi? Altta Microsoft varsayılanına sıfırla var. Onu da bir dene..

Kardeş sen bi temizinden Chrome'yi sıfırla.. Sorunun düzelmesi muhtemeldir.. Arkadaşın dediği gibi windows üzerinden kısayol tuşu ayarlamışsındır. Ona da bir bak. Ayrıca varsayılanlardan Chrome'yi kaldırmayı denedin mi? Altta Microsoft varsayılanına sıfırla var. Onu da bir dene..

Hepsini yapmıştım olmamıştı hocam.
Alakası olmayabilir ama özelliklere bir bak derim.

Eki Görüntüle 227819

Bir de şu videoyu buldum. Belki işine yarar bir şey vardır. Boş bir Word belgesi açıp makro olup olmadığını da kontrol edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim ama malesef bunlarda işe yaramadı.

O fiyata LED'li klavye ve fare bulamazsiniz. Butcenizi 200 yapabilirseniz Cooler Master MasterKeys Lite L oneririm. Klavye ve fare icinde ve RGB'sine bayilacaksiniz. Mem-chanical klavye ayrica. Bir arastirmanizi tavsiye ederim. Bu ikiliye bayilirsiniz.
@MKarlion Hocam bu fiyata geriye Everest ve Frisby gibi markalar kalıyor ama onları alırsanız iki ay sonra yine ağrıza yapar ve yine yeni klavye almak zorunda kalırsınız ve bir bakmışsınız klavye için gereksiz yere para harcadınız.
İki seçenek var hocam:
1) G103 alıp RGB'den vazgeçmelisiniz veya B120'yi sevmeye çalışabilirsiniz.
2) Bütçenizi arttırabilirsiniz.

Hocam sadece klavye alacağım. Bütçem en fazla 130 olur.

Biraz daha biriktirirseniz G105 alabilirsiniz ancak bu fiyata yukarıda olanlardan başka düzgün klavye bulamadım.
@Barış Tolon Hocam ben arkadaşa bu fiyata başka klavye bulamadım bir de siz baksanız?

Hocam o almayı düşündüğüm klavyeyi sipariş verirsem ve beğenmezsem yada memnun kalmazsam geri iade edemez miyim veya farklı bir şey yapamaz mıyım ?

Hocam Everst alıp o hataya düşmeyin, biz alırken bize kimse demedi "Everest kötüdür" diye ama size birileri sizi yanlış yapmadan uyarıyor.
Garantide sıkıntı olmaz ama bozuk klavye Everest olunca isterseniz sınırsız garanti olsun hiç işe yaramaz. Bakın yine söylüyorum almayın bir iki ay sonra yine klavye almak zorunda kalırsınız daha çok masraf yapmış olursunuz. O paraya Everest "Gaming klavye" alacağıma gider en azından kaliteli diye Microsoft klavyesi alırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı