Sağ Yön Tuşuna Basınca Chrome'un Açılma Sorunu

MKarlion

Kilopat
Daha fazla  
Sağ yön tuşuna uzun basınca Chrome açılıyor. Mesela PES gibi oyunlar oynarken uzun süreli sağ yön tuşuna bastığım için Chrome açılıyor ve masaüstüne çıkıyor. E-posta tuşu olarak atanmış sağ yön tuşu, e-posta olarak da Chrome'u görüyor. Varsayılan ayarlardan e-posta seçeneğinden Chrome'u kaldırmaya çalışsam da olmuyor.

"Bosver sen bunlari, everest geyming al keyfine bak." (!)
@Alper0705 Hocamizin da dedigi gibi bizi uyaran yoktu. Everest SGM-X7 kullaniyorum su anda, berbat.
Biz sizi uyariyoruz. Baslica Frisby, Everest ve Casper'dan uzak durun.
Hocam bu Everest dediğiniz marka yerli mi? Yani Türk malı mı?

Klavyeye 100 TL vermeyi düşünüyordum ama madem 100 TL'ye memnun olacağım güzel bir klavye yok, hadi 150 TL olsun. 150 TL'ye önereceğiniz ışıklı klavye bekliyorum.

Sakın everest alma. 20-30TL daha biriktirip G105 al.
"Bosver sen bunlari, everest geyming al keyfine bak." (!)
@Alper0705 Hocamizin da dedigi gibi bizi uyaran yoktu. Everest SGM-X7 kullaniyorum su anda, berbat.
Biz sizi uyariyoruz. Baslica Frisby, Everest ve Casper'dan uzak durun.

Chrome'u kaldırınca açılacak bir şey olmadığı için sorun bir yandan çözüldü ama Chrome'u tekrar yükleyince yine sorun kaldığı yerden devam etti maalesef.
Kaldırın gitsin o zaman. Çok önemli bir program değil, alternatiflerine göre. Opera veya Yandex Browser yükleyin şimdilik, Chrome yerine.

Bloody B254 hoşuma gitti hocam bak

Kaldırın gitsin o zaman. Çok önemli bir program değil, alternatiflerine göre. Opera veya Yandex Browser yükleyin şimdilik, Chrome yerine.

Yok hocam senkronizasyon ayarlarım vs. Chrome'da ve beğendiğim bir tarayıcı. Hem zaten klavye alacağım için bu sorunda alternatif oldu, sıkıntı yok yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…