Saganetwork bir sunucu alınmasına rağmen 3 fatura kesmiş

urasefetok

Zeptopat
Daha fazla  
Abi MC sunucusu aldım 130TL'ye ilk bakiye yükledim 130TL'ye bakiyede gitti ne olduu hiçbir şey anlamadım 130 TL'yi yükledim sonra sunucu sipariş ettim 3 fdfatura geldi. Sonra 1 fatura ödenmedi diyor anlamadım uyarı veriyor eğer ödemezsen hizmetini kesicez vesaire bir de saçma olan şu web panel istedim +5 TL web panelede giriş yapamıyorum mailimi ve şifremi girmeme rağmen yetkililer klasik yok yardım edin.

Bayağı amatör bir hosting sitesi, kendi sitelerinden panele giriş yapılmadığını biliyorum. Belki güncellenmiştir orası ayrı. Mail atınız. Desteğe yazınız. Buradan size yardım edebileceğimiz hiçbir şey yok. Canlı destek olur, normal ticket ile olur. Bir şekilde ulaşmanız lazım.

peki fatura olayı hakkında ne düşünüyorsunuz ve önerebileceğiniz bir hosting sitesi varmı?

Bayağı amatör bir hosting sitesi, kendi sitelerinden panele giriş yapılmadığını biliyorum. Belki güncellenmiştir orası ayrı. Mail atınız. Desteğe yazınız. Buradan size yardım edebileceğimiz hiçbir şey yok. Canlı destek olur, normal ticket ile olur. Bir şekilde ulaşmanız lazım.

Merhaba,

Bir çok telekom şirketi benzer altyapıyı kullanır.
Bir ürün siparişi oluşturduğunuzda sistem fatura oluşturur ve ödeme aşamasına devam edersiniz.
Birden fazla kez ürün alım denemesi birden fazla fatura oluşturur ve bu oldukça normal bir durum.
Hizmetler alanına ürün eklenir. Size iletilen mail ödenmeyen ürünün kapanacağı hakkındadır.
Bu yorumu yazabilmek için hesap oluşturdum...

Bu sistemi kullanmak amatörlük olamaz ve olmamalı. İyi forumlar ^^

Merhaba,

Birçok Telekom şirketi benzer altyapıyı kullanır.
Bir ürün siparişi oluşturduğunuzda sistem fatura oluşturur ve ödeme aşamasına devam edersiniz.
Birden fazla kez ürün alım denemesi birden fazla fatura oluşturur ve bu oldukça normal bir durum.
Hizmetler alanına ürün eklenir. Size iletilen mail ödenmeyen ürünün kapanacağı hakkındadır.
Bu yorumu yazabilmek için hesap oluşturdum...

Bu sistemi kullanmak amatörlük olamaz ve olmamalı. İyi forumlar ^^

Sagenetwork bayağı amatör bir hosting sitesi. Tonlarca daha başarılı siteler var iken, Sagenetwork'e iyi demek bilmiyorum. Ya ben yanlış marketteyim yıllardır, fikrimiz yok. O kadar hosting arasından en son tercih edeceğim olabilir. Kiralık sunucu ile iş yapmayı ben öğrenciyken yapıyordum. İyi Sosyaller. ^^

Merhaba,

Kiralık sunucu ile iş yaptığımızı söylemek istediniz sanırım.
Bu şekilde çalışmıyoruz. Sizi öğrencilik döneminizde yaptığınız işten dolayı tebrik ederim.
Ancak, saganetwork'ün kiralık sunucular ile çalıştığını söyleyerek haksızlık ettiğinizi belirtmek isterim.

Şirketimizde bulunan 54 adet fiziksel sunucu ile çalışmaktayız. Bu cihazların 17'si ATX olarak ryzen işlemci kategorisinde pazarlanmaktadır.

Tercih etmemenize saygı duyuyoruz elbette. Tercih etmediğiniz bir şirket hakkında asılsız iddialarda bulunmamalısınız.

Talep etmeniz durumunda sunucularımızın çalıştığı veri merkezinde bir ziyaret oluşturulabilir. İnternet sitemizden ziyaret talebi oluşturmanız halinde yardımcı olabilirim.

Saygılar.

Merhaba,

Kiralık sunucu ile iş yaptığımızı söylemek istediniz sanırım.
Bu şekilde çalışmıyoruz. Sizi öğrencilik döneminizde yaptığınız işten dolayı tebrik ederim.
Ancak, saganetwork'ün kiralık sunucular ile çalıştığını söyleyerek haksızlık ettiğinizi belirtmek isterim.

Şirketimizde bulunan 54 adet fiziksel sunucu ile çalışmaktayız. Bu cihazların 17'si ATX olarak Ryzen işlemci kategorisinde pazarlanmaktadır.

Tercih etmemenize saygı duyuyoruz elbette. Tercih etmediğiniz bir şirket hakkında asılsız iddialarda bulunmamalısınız.

Talep etmeniz durumunda sunucularımızın çalıştığı veri merkezinde bir ziyaret oluşturulabilir. İnternet sitemizden ziyaret talebi oluşturmanız halinde yardımcı olabilirim.

Saygılar.

Balıkesir'de yaşayıp da sizi bilmemde cabası, oluşturayım hadi, vaktinde tercih edilmiş bir firmanın şovunu alıyorum.

Balıkesir'de ikamet ediyorsanız sizi direkt ofisimizde de ağırlayabiliriz.
Ayrıca, bu memnuniyet konusu hakkında da size yardımcı olmak isteriz.
Mutlaka ziyaret talebinizi beklemekteyim ^^

Bizi tekrar tercih etmeniz umuduyla, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı