Sağlam bilgisayar masası önerisi

Mümkünse 120 Cm'den büyük masa alın. Ben 120 almak gibi bir hata yaptım. İkinci monitör kulaklık, ses sistemi zorlayarak sığdırdım. Şimdi ki aklım olsa daha büyük alırdım masada size de yer kalması lazım not vb almak için.

Evet, masa alırsam büyük bir masa almayı düşünüyorum zaten. Siz hangi masayı aldınız?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-04 224437.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-04 224437.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Sağlam masa derken oyunlarda kriz geçirdiğinde üstüne hoplayıp zıplayabileceği bir masa arıyor bence.

Sağlam masa derken oyunlarda kriz geçirdiğinde üstüne hoplayıp zıplayabileceği bir masa arıyor bence.
Bu nasıl saçma bir yorum? Sağlam masa derken sallanmayan bir masa demek istiyorum. Yani üstüne birşey koyduğunda kaldırabilecek sağlam bir masa. Sen yorum yapmak için yorum yapma bir daha.

Bu nasıl saçma bir yorum? Sağlam masa derken sallanmayan bir masa demek istiyorum. Yani üstüne bir şey koyduğunda kaldırabilecek sağlam bir masa. Sen yorum yapmak için yorum yapma bir daha.

Özür diliyorum yorumum için bütçe belirtirseniz yardımcı olalım.

Bütçe 2000-3000 TL, kalitesine göre biraz daha çıkabilirim.

3 - 4 yıldır Adore New York L masa kullanıyorum. O zamanlar 750'ye almıştım. 3200 olmuş. Bir tarafa 3 monitör koy. Öteki tarafa masaüstü kitaplık vb. koy. Kafana göre her türlü organize edebilirsin. Tek sıkıntısı geniş bir yer istiyor. Masanın altına keson da sığıyor. Tabii keson isteğe bağlı. Bütçe durumuna göre almak isterseniz sonra da alabilirsiniz.

3 - 4 yıldır Adore New York L masa kullanıyorum. O zamanlar 750'ye almıştım. 3200 olmuş. Bir tarafa 3 monitör koy. Öteki tarafa masaüstü kitaplık vb. koy. Kafana göre her türlü organize edebilirsin. Tek sıkıntısı geniş bir yer istiyor. Masanın altına keson da sığıyor. Tabii keson isteğe bağlı. Bütçe durumuna göre almak isterseniz sonra da alabilirsiniz.
Evet bunun için baya geniş bir alan gerekli. Adore'nin masaları güzel gözüküyor aslında sağlamlığını bilmiyorum ama.

Geri
Yukarı