Sağlam grafikli oyun önerisi

Hocam sizin kastettiğiniz 2009'da çıkmış olan sanırım. Steam'den baktım "Call of Duty: Modern Warfare 2 (row) satın alın" bunu 50 lira gösteriyor fiyatı makul sizin kastettiğiniz de bu değil mi?

Yok hocam Remastered'dan bahsediyormuş arkadaş aklıma https://steamdb.info/app/393080/ bu geldi ve ilk oyunun yeniden düzenlenmiş hali sizin dediğiniz o 2009 yılında çıkan MW 2'yi ekim de grafikleri yenilenmiş olarak gelecek hali.

Aynen optimizasyonu çok kötüdür. Konuyu açan arkadaşın bilgisayar sistemi üst seviye ise gayet akıcı oynar diye tahmin ediyorum.
RX5700XT nitro+ kart var bende iyi bir kart ancak sorunlu bir kart zaten genel olarak ve ark survival , sea of thieves gibi oyunları oynayamıyorum hata veriyor.
Ark 2 mi çıkacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynamadım ama Assassin's Creed Valhalla'yı önerebilirim. Kimi gördüysem delicene oynamış bir sürü saati var. DLC'ler ile destekliyorlar. Param olsa alırdım ama PC'm bile kaldırmaz. :(

Benim için favori oyun Bannerlord 450 saat gömdüm ama çok tekrara düşüyor büyük ihtimal sıkılırsınız.

Geri
Yukarı