Sağlam hikayeli oyun önerisi

Teşekkür ederim, indiriyorum bu gece deneyeceğim

Metro serisine birkaç kere girişmeyi denedim ama beni içine çekmedi pek. İlk oyunu bitiremediğim için diğer oyunlarına da bakmamıştım. Exodus iyi sistemleri kastırıyor diyorlardı bir de 😅

Bu gece deniyorum onu da 😄 Aksiyon olmak zorunda değil ya. Orada demek istediğim eğer içeriğinde aksiyon olacaksa yakın menzil tercihimdir.

Teşekkür ederim 🙂 İlk 5 dakika gözünüze takılıyor sadece. Sonra alışıyorsunuz 😃 Benim emektar sistem çok taşıdı yükümü. Sniper Elite 4'ü yazıyorum listeme. Bu gece Heavy Rain'den başlıyorum denemeye. Öneri için teşekkürler.

Metal Gear serisinde Rising Revengeance haricindeki oyunlar ilgimi çekmiyor ya. Teşekkür ederim yine de

Beholder serisi beni içine çekmedi ya. Portal serisine de benim zeka yetmedi 😅 Darkwood oldukça ilgi çekici duruyor ama. Listeye yazıyorum. Teşekkür ederim.
Üzdün hocam :(

Ne demek, ilginizi çektiğine sevindim. Önyargısız yaklaşılırsa oldukça güzel bir oyun ve türünde çok başarılı bence. Türkçe dil desteği de var oyunun. İndirim zamanlarında kesinlikle alınabilir.
Evet önyargı işleri çok bozuyor. O konudan yana içiniz rahat olsun. Oyunları birbiriyle karşılaştırıp bu niye böyle değil falan diyen biri değilimdir. Kendi içinde sundukları yeterlidir benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı