Sağlam hikayesi bulunan oyun önerisi

zxcasdqweqw

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süre rekabetçi oyunlar oynadım ve hala oynuyorum. Rekabet arttıkça daha fazla yoruyor ve açıkcası artık fazla keyif alamıyorum sadece kazanmış olma hissi zevk veriyor ve onun için uğraşıyorum.
Şu anda sağlam hikayeli ve sırtıma yaslanıp rahatça oynayabileceğim hikayenin ağır bastığı ve fazla şeye kafa yormam gerekmeyecek bir oyun arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum PC platformunda olursa sevinirim. Singleplayer olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red dead redemption 2, Witcher 1-2-3, eğer grafik takıntın yoksa Undertale ve Final Fantasy 7, Batman Arkham City, Half Life 1-2, Assassin's Creed 2-Brotherhood, BioShock 1-2, Metal Gear Solid 2-3-4 (grafik takıtın yoksa 1 de ). Liste gider ha böyle. :D

Hatta seri olarak önerebilirsiniz hikayeleri bağlantılıysa çünkü uzun bir süre rekabetçi oyun oynamayı düşünmüyorum. Şuanda yazdıklarınızı tek tek konularına vs. bakıp değerlendiricem teşekkürler.

Hatta seri olarak önerebilirsiniz hikayeleri bağlantılıysa çünkü uzun bir süre rekabetçi oyun oynamayı düşünmüyorum. Şuanda yazdıklarınızı tek tek konularına vs. bakıp değerlendiricem teşekkürler.

oyunlar

bunları bir incele

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı