Hikayesi Sağlam Oyun Önerisi

The Evil Within serisi ile Wolfenstein serisi aklımda uzun zamandır var. Özellikle The Evil Within serisi çok ilgimi çekti.
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Fallout 3
Fallout New Vegas
Fallout 4

The Elder Scrolls V: Skyrim'in hikayesi nedir? Fallout oyununa bir göz gezdirdim onu da listeye ekledim sağol.

• Mass Effect Serisi
  • Deus Ex (Human Revolution ve Mankind Devided)
  • Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake'yi indireceğim, pintipanda'dan izlemiştim baya hoşuma gitmişti oyun.
The Witcher 2'de güzel oyundur.
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Witcher 2'yi 1 ay önce bilgisayarıma indirmiştim hala da bilgisayarımda yüklü fakat oyunun mekanikleri sıkıntılı ve hızlı seyehat olmayınca oynamamayı tercih ettim. Metal Gear Solid Phamtom Pain'i indirecektim fakat hikayesinin güzel olmadığını söyledilr bu yüzden vazgeçmiştim.

Bilgisayar üzerinde aşırı sıkılıyorum, artık sadece dizi izlemek için açıyorum bilgisayarı. Online oyunlar artık bıkkınlık verdi bu yüzden hikayesi sağlam güzel oyun önerir misiniz? The Witcher 3 Wild Hunt GOTY oynadım nadiren RPG oyunu oynuyordum fakat Witcher 3 Wild Hunt hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri oldu çok güzel bir oyundu. Oynadığım oyunlar;
  • Crysis Serisi
  • The Witcher 3 Wild Hunt GOTY
  • Metro 2033 - Metro Last Light
  • Assassins Creed 1-2-3
  • Battlefield 3-4
  • Battlefield Bad Company 2
  • Call of Duty 2 - Call of Duty MW Serisi - Call of Duty Advanced Warfare Call of Duty BO 1-2
  • Life İs Strange
  • Hitman Absolution
  • GTA 5
  • Batman Arkham Origins
  • Mafia 2
  • Max Payne 2-3
  • Tomb Raider 2013 - Rise of The Tomb Raider - Shadow of The Tomb Raider
  • Far Cry 3
  • Spec Ops The Line
-Silent hill (Hass..tir dedirtecek senaryo şahaneliği sırasıyla 2,4,6,5,1,3,7)
-Undying (eski ama iyiydi)
-Quantum Break
-Bioshock
-Vampire The masquerade bloodlines
-Resident evil 4-Code veronica -dead aim

şuan işteyim, kafam dağınık, aklıma gelenler bunlar.

Aramıza hoş geldin [emoji28]

Dikkatimi çekti de Arkham Origins serinin en kötü oyunu, neden diğerleri değil de onu oynadın acaba. Bir de Valiant Hears ile Brothers: A Tale of Two Sons var. Küçük çaplı oyunları pek sevmeyenlerin bile oynaması gereken oyunlar.

-Silent hill (Hass..tir dedirtecek senaryo şahaneliği sırasıyla 2,4,6,5,1,3,7)
-Undying (eski ama iyiydi)
-Quantum Break
-Bioshock
-Vampire The masquerade bloodlines
-Resident evil 4-Code veronica -dead aim

şuan işteyim, kafam dağınık, aklıma gelenler bunlar.

Silent Hill iptal edilmemiş miydi? Demosu var sadece diye biliyorum. Quantum Break oynamayı düşünüyorum umarım o kadar büyük oyunu indirmeye değer hikayesi güzeldir umarım yoksa 35 gb çöpe gidecek.

Aramıza hoş geldin [emoji28]

Dikkatimi çekti de Arkham Origins serinin en kötü oyunu, neden diğerleri değil de onu oynadın acaba. Bir de Valiant Hears ile Brothers: A Tale of Two Sons var. Küçük çaplı oyunları pek sevmeyenlerin bile oynaması gereken oyunlar.

Arkham Origins'i keşke oynamaz diyordum bende. Steam da originsi kalan parayla satın almıştım ben de madem aldım bir oynıyayım dedim oynamaz olaydım cidden çok kötüydü oyun beni hiç tatmin etmedi.

Silent Hill iptal edilmemiş miydi? Demosu var sadece diye biliyorum. Quantum Break oynamayı düşünüyorum umarım o kadar büyük oyunu indirmeye değer hikayesi güzeldir umarım yoksa 35 gb çöpe gidecek.

Arkham Origins'i keşke oynamaz diyordum bende. Steam da originsi kalan parayla satın almıştım ben de madem aldım bir oynıyayım dedim oynamaz olaydım cidden çok kötüydü oyun beni hiç tatmin etmedi.
Silent hill yaklaşık 20 yıllık bir oyun serisi sadece 8. oyun iptal edildi. ...Şimdilik

Yeni konular

Geri
Yukarı