Sağlam lisans antivirüs yazılım lisansları güvenilir mi?

Daha fazla  
Sağlamlisans sitesinde antivirüslerin lisansları çok ucuza veriliyor da bu nasıl olabiliyor? Antivirüs şirketini hacklemediklerine göre nasıl böyle ucuza verebiliyorlar? Crackli program falan mı bunlar?

Sağlamlisans sitesinde antivirüslerin lisansları çok ucuza veriliyor da bu nasıl olabiliyor? Antivirüs şirketini hacklemediklerine göre nasıl böyle ucuza verebiliyorlar? Crackli program falan mı bunlar?
Sağlam Lisans adı üstünde sağlam bir firmadır. Şu ana kadar Sosyal'de Sağlam Lisans ile ilgili olumsuz düşünce görmedim.

Tek sıkıntısı.

Screenshot_1.png

Sağlam dır kendileri 2 kere alışverişim oldu sıkıntısız geçti tafsiye ediyorum 2 alışverişimde de Win 8.1 key aldım ilkinin mailini kaybettiğim için tekrar aldım maalesef Retail key gönderdiler istediğim kadar etkinleştirme yapabiliyorum program olarak denemedim hiç.

Pro OEM key aldım ben daha önce yalnız anakarta gömÜlmüyor nasıl anladınız derseniz format sırasında yine key soruyor neyse PC kuruyorsun OEM key girince aktif oluyor problem oluşmuyor ama neden anakarta gömülmüyor onu anlamadım yok site güvenilir teslimat yapıyor.

Pro OEM key aldım ben daha önce yalnız anakarta gömÜlmüyor nasıl anladınız derseniz format sırasında yine key soruyor neyse PC kuruyorsun OEM key girince aktif oluyor problem oluşmuyor ama neden anakarta gömülmüyor onu anlamadım yok site güvenilir teslimat yapıyor.

Senin ki Retail key gibi duruyor CMD'den kontrol ettiniz mi?

Hocam key sorar siz formatı bitirip restart attıktan sonra otomatik girilmiş olarak kullanırsınız bilgisayarı.
Ben hem Windows 10 hem de Windows 11 key aldım ikisinde de formatta sordu fakat girmeden devam ettim yeniden başlatınca otomatik olarak geldi.

Geri
Yukarı