Sağlam lisans güvenli mi?

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

Yeni MacBook kullanıcısıyım Excel, PowerPoint, world gibi uygulamaları kullanmak istiyorum ama crack işleri sıkıntı yaratır diye düşünüyorum araştırma sonucu böyle lisanslar gördüm.

Böyle lisanslar güvenli mi ve neden ucuz zararı dokunur mu?

Hocam Windows 10 Home OEM aldım. Sorunsuz aktif ettim. Ancak farklı konulardan da okuduğum kadarıyla MS Office ürünleri nereden alırsanız alın bir süre sonra sorun çıkarıyor diye biliyorum.

Sorun olmaz hocam. Tüm keylerimi buradan aldım.
3 senedir bir sorun yaşamadım.
Windows olsa düşünmeden alırım sorun olmaz ama MacBook yeni kullancısıyım anlamıyorum tam teşekkürler hocam 1 adet satın alıp deneme yaparım artık. 🤣 bunları direk indirip kurabiliyoruz değil mi MacBook'ta.
Hocam Windows 10 Home OEM aldım. Sorunsuz aktif ettim. Ancak farklı konulardan da okuduğum kadarıyla MS Office ürünleri nereden alırsanız alın bir süre sonra sorun çıkarıyor diye biliyorum.
Şans meselesi gibi duruyor sanki.

Windows olsa düşünmeden alırım sorun olmaz ama MacBook yeni kullancısıyım anlamıyorum tam teşekkürler hocam 1 adet satın alıp deneme yaparım artık. 🤣 bunları direk indirip kurabiliyoruz değil mi MacBook'ta.

Şans meselesi gibi duruyor sanki.
Evet hocam windows ile aynı sistem. İndirip keyi girin. Kısa süre içerisinde expaire olursa destek ekiplerine yazarak yeni key istersiniz.

İyi forumlar.

Yeni MacBook kullanıcısıyım Excel, PowerPoint, world gibi uygulamaları kullanmak istiyorum ama crack işleri sıkıntı yaratır diye düşünüyorum araştırma sonucu böyle lisanslar gördüm.

Böyle lisanslar güvenli mi ve neden ucuz zararı dokunur mu?
Hesap işleri tehlikeli. İptal edilme ihtimaller tespit edildiğinde çok yüksek.
O yüzden alacaksanız 2019 lisansı almanızı öneririm. Eğer Mac için olanı varsa.

Ürün sıkıntılı ve güvensiz.
Site değil, çok kez alışveriş yaptığım bir yer.

Geri
Yukarı