Sağlam lisans Windows 11 Home almak için güvenilir mi?

Honda 600rr

Femtopat
Daha fazla  
Sağlam Lisans'tan Windows 11 Home için key almak istiyorum ama bazı sorular var kafamda.
1- Sağlam lisans güvenilir mi?
2- Manatla alışveriş yapılıyor mu?
3 - OEM mi Retail key mi alayım?
4 - Aldıktan bir süre veya 1-2 yıl sonra lisans iptal olur mu?

Sağlam Lisans'tan Windows 11 Home için key almak istiyorum ama bazı sorular var kafamda.
1- sağlam lisans güvenilir mi?
2- manatla alışveriş yapılıyor mu?
4 - aldıktan bir süre veya 1-2 yıl sonra lisans iptal olur mu?

Retail al Microsoft hesabına tanımla istediğin kadar formatla yine lisansın gitmez.
Jetlisans öneririm.

1- Sağlam lisans güvenilir mi?
2- Manatla alışveriş yapılıyor mu?
4 - Aldıktan bir süre veya 1-2 yıl sonra lisans iptal olur mu?

Hocam 10 için almıştım yıllar önce Retail key 11'e geçtim hala kullanıyorum belki 10 sefer sistem değiştim ve yanlış bilmiyorsam Retail keyi sadece tek bilgisayar kullanabiliyor(aynı anda olmamak şartıyla kullanılabiliyormuş) daha güvenli olması lazım.

Retail al Microsoft hesabına tanımla istediğin kadar formatla yine lisansın gitmez.
Jetlisans öneririm.
Bu OEM'de neden Microsoft tarafından destek sağlanmıyor. Her türlü Retail daha mantıklı ozaman birde sağlamlisansta OEM neden daha pahalı Retailin daha pahalı olması lazım değil mi?

Bu OEM'de neden Microsoft tarafından destek sağlanmıyor. Her türlü Retail daha mantıklı o zaman bir de sağlamlisansta OEM neden daha pahalı Retail'in daha pahalı olması lazım değil mi?

OEM lisansı tek bilgisayarda kullanabiliyorsun, Retail'i Microsoft hesabına giriş yaptığın her cihazda kullanabilirsin. Bence de Retail daha mantıklı, OEM alanlar nasıl artıları olduğunu yazarlarsa, neden daha pahalıya satıldığını anlayabiliriz.

OEM lisansı tek bilgisayarda kullanabiliyorsun, Retail'i Microsoft hesabına giriş yaptığın her cihazda kullanabilirsin. Bence de Retail daha mantıklı, OEM alanlar nasıl artıları olduğunu yazarlarsa, neden daha pahalıya satıldığını anlayabiliriz.

OEM alma sebebim benim anakarta işlenmesi ve format sonra gitmemesi.

OEM almak daha mantıklı bence.

Geri
Yukarı