Sağlam Lisans'tan alınan anahtar 2 bilgisayarda çalıştı

yasgra

Femtopat
Daha fazla  
Ben Sağlam Lisans'tan Windows 10 Pro aldım. Başarılı bir şekilde etkinleştirdim. Fakat evdeki bir diğer bilgisayarda da Key çalıştı. Bunun sebebi siteyle mi alakalıdır? Yoksa Windows'ta iki bilgisayarda da aynı hesapta oturum açık olduğu için midir? Fazla bilgim yok. Uyduruk gelebilir. Kusura bakmayın.

Ben sağlam Lisans'tan Windows 10 Pro aldım. Başarılı bir şekilde etkinleştirdim. Fakat evdeki bir diğer bilgisayarda da Key çalıştı. Bunun sebebi siteyle mi alakalıdır? Yoksa Windows'ta iki bilgisayarda da aynı hesapta oturum açık olduğu için midir? Fazla bilgim yok. Uyduruk gelebilir. Kusura bakmayın.

Aldığınız Key OEM Key değildir. Onun haricinde sağlam lisans iyi bir sitedir. Dün Office 365 aldım sorunsuz kullanıyorum.

Windows, Microsoft hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi yazıyor. İki tane oturumum gözüküyor Microsoft hesabımda ve iki PC'de bana ait. İki cihazda da çalışma sebebi bu mudur? Bilgisayar konusunda yeniyim de biraz.
müşteri hizmetleri şimdi cevap verdi. key retail lisansmış.

MAK Key almış olabilirsiniz. MAK Key'ler birkaç bilgisayarda aynı anda kullanılabilir.

Büyük ihtimal aldığınız MAK lisans.

MAK lisans olabilir elinizdeki lisans. OEM olma imkanı yok.

Diğer yazılımbudur, lazimbana, lisansburada gibi sitelerle karıştırdınız sanırım. Sağlamlisanstan çok ürün aldım Office lisansı, Windows 10 OEM ve Retail lisanslar ve antivirüs lisansları. 8-9 aydır kullanıyorum sorunsuz. Lisans türlerini de kontrol ettim, OEM lisanslar OEM, Retail lisansları Retail olarak geldi. İsminin hakkını veriyorlar lisansları sağlam. Forumdan çok kişi de OEM lisans aldılar. Kanıt resimleri dahi gönderdiler. Yani güvenilirdir.

Windows, Microsoft hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi yazıyor. İki tane oturumum gözüküyor Microsoft hesabımda ve iki PC'de bana ait. İki cihazda da çalışma sebebi bu mudur? Bilgisayar konusunda yeniyim de biraz.
Müşteri hizmetleri şimdi cevap verdi. Key Retail lisansmış.

MAK, Retail, OEM konusuna gelince:
Lisansın OEM, Retail ya da volume(MAK) lisans olup olmadığını etkinleştirme yaptıktan sonra,
CMD ekranında: Slmgr. Vbs -dli
Yazdığınızda sonuç ekrana gelir.
Retail yazıyorsa Retail, volume yazıyorsa MAK Key, OEM yazıyorsa OEM Key'dir. Satın alan arkadaş da kontrol edip yazabilir. MAK Key satışını yapmıyorlar diye biliyorum.

Ek olarak eğer 2 PC'de etkinleştirdiyseniz, her PC için farklı lisans anahtarı kullanmanızı tavsiye ederim. Retail lisanslar format sonrası da kullanılabildiği için, format attığınızda yeniden etkinleştirmede sorun çıkartabilir belki.

Diğer yazılımbudur, lazimbana, lisansburada gibi sitelerle karıştırdınız sanırım. Sağlamlisanstan çok ürün aldım Office lisansı, Windows 10 OEM ve Retail lisanslar ve antivirüs lisansları. 8-9 aydır kullanıyorum sorunsuz. Lisans türlerini de kontrol ettim, OEM lisanslar OEM, Retail lisansları Retail olarak geldi. İsminin hakkını veriyorlar lisansları sağlam. Forumdan çok kişi de OEM lisans aldılar. Kanıt resimleri dahi gönderdiler. Yani güvenilirdir.

MAK, Retail, OEM konusuna gelince:
Lisansın OEM, Retail ya da volume(MAK) lisans olup olmadığını etkinleştirme yaptıktan sonra,
CMD ekranında: Slmgr. Vbs -dli
Yazdığınızda sonuç ekrana gelir.
Retail yazıyorsa Retail, volume yazıyorsa MAK Key, OEM yazıyorsa OEM Key'dir. Satın alan arkadaş da kontrol edip yazabilir. MAK Key satışını yapmıyorlar diye biliyorum.

Ek olarak eğer 2 PC'de etkinleştirdiyseniz, her PC için farklı lisans anahtarı kullanmanızı tavsiye ederim. Retail lisanslar format sonrası da kullanılabildiği için, format attığınızda yeniden etkinleştirmede sorun çıkartabilir belki.
Neredeyse tüm post'ların 'saglamlisans.com' ile alakalı, keşke biraz daha çalışsaydın belki inandırıcı olurdu😉

Yeni konular

Geri
Yukarı