Sağlam parayı ATM yırttı

• Konuyu başlatan Wayx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 778

Wayx

Centipat
Yer
İstanbul
Selam, sağlam paramı yatırdım. Sonrasında ATM banknotları tanıyamadık dedi. Kapak açılınca böyle geldi. Sıkışmıştı. Tek parça halinde en fazla bu kadar çıkartabildim. Ne yapabilirim bunu. Esnaf kabul eder mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-11-08 saat 21.19.09_279247d1.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-08 saat 21.19.09_279247d1.jpg
    149,1 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
O şubeye gitmen ve durumu izah etmen gerekiyor. Bankamatik açıldığında paranın parçasını alıp sana tam para veriyorlar. Zaten kamera da vardır. endişelenmene gerek yok dostum.

Katla ver görmez alır belki. Olmazsa da çok şey etme 50 tl kahve içilmiyor zaten.
Bankaya gidersen arkadaşın dediği gibi yenisini verirler muhtemelen.

Selam, sağlam paramı yatırdım. Sonrasında ATM banknotları tanıyamadık dedi. Kapak açılınca böyle geldi. Sıkışmıştı. Tek parça halinde en fazla bu kadar çıkartabildim. Ne yapabilirim bunu. Esnaf kabul eder mi?

ATM'nin bir köşesinde ATM no yazıyor ona bak bir ara daha sonra hangi bankanın ATM'si ise destek emaillerine mail at verebilirler belki.

Benim de 15 tlmi yitirmişti. ATM'de 30 dk bekledim parayi vermedi ATM'de açılmadı,🤣

Hocam banknottaki 50 TL çizgisine zarar gelmediyse ATM'ye yatırıp başka ATM'den çekseniz daha iyi olur.

Havada bulut sen o 50 liği unut. Şaka bir yana merkez bankasına gönderim değişimini isteyebilirsiniz. Ama 50 lira için değer mi bilemiyorum.

Değeceğini bende sanmıyorum hocam belki esnafın biri alır.

Hocam banknottaki 50 TL çizgisine zarar gelmediyse ATM'ye yatırıp başka ATM'den çekseniz daha iyi olur.

Işığa tuttuğunuzda gözüken şeylerde bir şey yok hocam.

Geri
Yukarı