Sağlam ve F/P SSD önerisi

Bütçe
1500

blackeagle_50

Hectopat
Arkadaşlar yeni topladığım sistem için SSD arayışındayım. Hangi SSD hoşuma gitse nette birçok olumsuz yorum okuyorum. Dram olmadığı veya hızının zamanla düştüğü gibi. 500 GB için Max 1100, 1TB için Max 1500 TL aralığında gönül rahatlığı ile kullanabileceğim yarı yolda bırakmayacak çipleri görece kaliteli mümkünse DRAM içeren Gen3 veya Gen 4 M.2 SSD tavsiyesi alabilir miyim? Samsung SSD fiyatından dolayı önermeyin ne kadar kaliteli olduğunu biliyorum zaten.
Kafamdaki SSD'ler:
MSI Spatium M390
WD Blue SN570
Crucial P3.
Kingston NV2.
SanDisk Ultra 3D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yorumlara bakarsak size göre bir ürün bulamayız. Çok takmayın genel ortalamaya bakın alın derim.
Ssd marka ve modelleri hakkında fazla bilgi sahibi değilim o yüzden mümkünse ve görece kaliteli yazdım zaten. Bunlar illaki olacak yazmadım. Yazdığım modeller içinde illaki ön plana çıkan modeller vardır. Bunlar içinden veya başka markalardan tavsiye istedim.

Hızlı okumuşum, yinede 1375 tl ye 970 evo plus alınabilir tabi 1tb ihtiyacınız yok ise.
Yani sıkıntı şu ki ilerde bir 500gb daha alma ihtimalim var 500gb 1400 bağlayıp 500gb ta takılı kalmak istemiyorum.

Hepsi güzel marka, eski markalar, istediğini alabilirsin. Okuma yazmayı çok kasma, normal çalışma sırasında çok fark yaratmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı