Sağlamlisans alınan lisans anahtarı kullanılmış çıktı

Zehn

Picopat
Daha fazla  
Sağlamlisanstan Windows 11 Pro Retail key almıştım kullanınca zaten farklı bir cihazda kullanılıyor dedi. Bunun üzerine canlı desteğe yazdım saatlerce görmediler sonra sipariş numarası istediler, sipariş numarasını attım ancak aradan 1 gün geçmesine rağmen mesajım görülmedi. Ben de mail atmayı denedim ancak attığım maili de saatlerce görmediler, sizce biraz daha beklesem dönerler mi yoksa param boşa mı gitti?

İletişimi biraz daha deneyin hocam. Zaten ne işe giriştiğinizi bilerek girdiğiniz tarzda siteler bunlar. Bidahakine jet lisans öneririm 4-5 key aldım hiç sıkıntı yaşamadım.

Sağlamlisans'tan çok alışveriş yaptım. Problem yaşamadım.

Yardımcı olacaklardır. Mağdur edeceklerini düşünmüyorum.

Onun dışında alternatif olarak yazılımbudur da tavsiye ederim. Buradan da lisans alabilirsiniz.

İletişimi biraz daha deneyin hocam. Zaten ne işe giriştiğinizi bilerek girdiğiniz tarzda siteler bunlar. Bidahakine jet lisans öneririm 4-5 key aldım hiç sıkıntı yaşamadım.
Sağlamlisans'tan çok alışveriş yaptım. Problem yaşamadım.

Yardımcı olacaklardır. Mağdur edeceklerini düşünmüyorum.

Onun dışında alternatif olarak yazılımbudur da tavsiye ederim. Buradan da lisans alabilirsiniz.
Biraz geç de olsa geri dönüş yapıp yeni lisans anahtarı verdiler sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı