"saglamlisans.com" sitesinden alınan lisans anahtarı gelmedi

at13a

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Dün Windows 7 Enterprise için lisans anahtarı satın aldım. Satın aldığım siteden faturam vs. her şey mailime iletildi fakat lisans anahtarı iletilmedi. WhatsApp üzerinden arıyorum, açmıyorlar, mesaj atıyorum, bakmıyorlar. 150 lira verdiğim lisans anahtarı saat 1 olmuş hâlâ gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteden şimdiye dek defalarca lisans aldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Site üzerinden mesaj atınca da dönüş yapıyorlar aslında... Bambaşka (Belki de özel) bir problem olabilir. Mutlaka geri dönüş yaparlar diye düşünüyorum.

Merhaba,
Dün Windows 7 Enterprise için lisans anahtarı satın aldım. Satın aldığım siteden faturam vs. her şey mailime iletildi fakat lisans anahtarı iletilmedi. WhatsApp üzerinden arıyorum, açmıyorlar, mesaj atıyorum, bakmıyorlar. 150 lira verdiğim lisans anahtarı saat 1 olmuş hâlâ gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ben Win11 pro anahtarı almıştım ve hemen teslim ettiler. Tam şuan da Microsoft 365 anahtarı almayı düşünüyordum.

Merhaba,

Ben Windows 10 Home OEM key satın almıştım 12 saat bekledim gelmedi,
Şikayetvar'da yazmıştım gelmedi diyerek oysaki anında göndermişler mesaj gelen kutusuna değil spam veya diğer kutusuna düşmüş.
Tekrardan mailinizi kontrol etmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı