Sağlamlisans güvenilir mi?

Paradokstor

Centipat
Daha fazla  

Buradaki siteden Windows 11 Home lisansı satın almak istiyorum. Sorun yaşama ihtimalim nedir? Bir de şu anki laptopumu FreeDOS olarak aldım ve Technopat YouTube kanalındaki Windows 11 kurulum videosunu takip ederek demo sürürmü kurdum. Lisansı aldığım zaman bilgisayara Windows'u baştan kurmam gerekir mi? İlginize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buradaki siteden Windows 11 Home lisansı satın almak istiyorum. Sorun yaşama ihtimalim nedir? Bir de şu anki laptopumu FreeDOS olarak aldım ve Technopat YouTube kanalındaki Windows 11 kurulum videosunu takip ederek demo sürürmü kurdum. Lisansı aldığım zaman bilgisayara Windows'u baştan kurmam gerekir mi? İlginize teşekkür ederim.

Güvenilir mi bilmiyorum ama lisansı aldığınız zaman Windows'u baştan kurmanız gerekmez.

Ofis programları ile işiniz yoksa bu makalemle ücretsiz bir şekilde etkinleştirebilirsiniz Çözüm: Yasal olarak "Windows'u etkinleştir" yazısı nasıl kaldırılır?

10 15 tane office lisansı aldım buradan. hepsi patladı galiba. patlayan hesaplar için otomatik yeni hesap bilgilerini mail atıyorlar 3 gündür.

Yeni konular

Geri
Yukarı