SaglamLisans keyi OEM mi Retail mi?

Kanz12r

Hectopat
8 aydır falan PC sahibiyim duvar kâğıdını değiştirememek ve karanlık moda alamadığım için akşamları gözüm kanıyor onun için Windows 10 Pro keyi almaya karar verdim.
İnsanların çoğu SağlamLisans sitesini önerdi ve oradan alacaktım ama hem OEM hem Retail vardı, hangisi ucuzsa onu alacaktım lakin en ucuzu şu ilandaki idi.
Bu OEM mi yoksa Retail mi ya da MAK mı? Bu ürünü alan varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü mü aldım hatırlamıyorum ama Windows 11 kurduğum bilgisayarıma bir key satın aldım. Satıcı, format atılmadığı sürece sağlam çalıştığını söyledi. Bilgisayarımı toplayalı 1 yıl oluyor. 1 yıldır sapasağlam Windows'um çalışıyor.

8 aydır falan PC sahibiyim duvar kâğıdını değiştirememek ve karanlık moda alamadığım için akşamları gözüm kanıyor onun için Windows 10 Pro keyi almaya karar verdim.
İnsanların çoğu SağlamLisans sitesini önerdi ve oradan alacaktım ama hem OEM hem Retail vardı, hangisi ucuzsa onu alacaktım lakin en ucuzu şu ilandaki idi.

Retail anahtar. Her kurulumda tekrardan girmeniz gerekiyor. Eğer Microsoft hesabıyla giriş yaparsanız otomatik görüyordu.

HepsiLisans firmasından OEM Bind key aldım 90₺ civarıydı. Bind key BIOS'a gömülüp her formattta sistemin otomatik tanıdığı keydir. Henüz sorun olup olmayacağını denemedim fakat şu an windows etkin ve sorun gözükmüyor.

İnsanların çoğu sağlamlisans sitesini önerdi ve oradan alacaktım ama hem OEM hem Retail vardı, hangisi ucuzsa onu alacaktım lakin en ucuzu şu ilandaki idi.
https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-lisanrmek s-key-satin-al/

Hocam Windows 8.1 Pro için almıştım sonra Windows 10 geçtim otomatik Windows 10 dada etkinleşti diye hatırlıyorum daha sonra format attım gitmedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-03-09-19-59-46_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2023-09-03-09-19-59-46_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 45

Yeni konular

Geri
Yukarı