Sağlamlisans Office 2021 Pro Key'i alınır mı?

Üründen 2 tane alacağım 160 TL'den 320 TL oluyor.
2 bilgisayarım için ayrı ayrı alacağım.
Süre sınırı yok sınırsız kullanım Retail formattan sonra tekrar kullanabilir mi?
Sizin önerdiğiniz daha uygun a gelen site varsa güvenli olmak şartıyla.

Retail lisans kullanılabilir. Bunların süresi yok. Daha uyguna da bulunabilir. Arkadaşlar da baksınlar.

Retail lisans kullanılabilir. Bunların süresi yok. Daha uyguna da bulunabilir. Arkadaşlar da baksınlar.

Peki 1 tane Retail alsam diğer bilgisayarımda giriş yapsam tek lisans üzerinden olur mu deneyen var oluyormuş.

Bence 1 yıllık Office 365 üyeliği satın almak daha mantıklı, geçenlerde bir siteden 20 TL'ye aldım ve 1 TB depolamasıyla beraber sorunsuzca kullanıyorum. Sorun çıktığında ise yeni hesap veriyorlar.

Fiyatı uyguna gelmiş ama depolama alanı olarak sorunum yok. O yönden bunu düşündüm. Hangi siteden aldın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisanslar normalde tek PC için. Çalışır mı derseniz emin değilim. Yani garantisi olmuyor.

Sağlam Lisans'ta ürün bilgilerinde şöyle bir şey yazıyordu; oldu da bir format attınız PC'ye "Formattan sonra tekrar çalışma garantisi verilememektedir." gibi bir yazı vardı. Ona dikkat edin.

İşte belli değil, çalışadabilir ama ben özellikle sordum çevrimiçi destekte garanti veremiyoruz dediler. Ben de almamıştım.

En mantıklısı bu
Bunun için de OneDrive var mı?

Burada var gözüküyor hangi siteden alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı