Sağlamlisans Windows 11 Pro OEM Key 200 TL alınır mı?

keremph

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar aldım şu anda deneme sürümü kullanmaktayım ya key alacağım ya da korsan kullanacağım. Sağlamlisans'dan Windows 11 Pro 200 TL alınır mı? Alınırsa hangi siteden alınır?

200 TL verme. Ben buradan aldım, kullanıyorum ve güvenilir:

OEM mi Retail mi daha iyi hocam anlamıyorum ben birisi Retail olması daha iyi demişti.

OEM anakartta gömülü kalır. Retail başka bir bilgisayarda kullanılmıyorken kullanılabilir. Demek istediğim kendi bilgisayarınızda Retail kullanıyorsunuz. PC değiştirdiniz. Eski PC'deki Retail Key'i silip yeni bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bana OEM daha iyi geliyor.

OEM anakartta gömülü kalır. Retail başka bir bilgisayarda kullanılmıyorken kullanılabilir. Demek istediğim kendi bilgisayarınızda Retail kullanıyorsunuz. PC değiştirdiniz. Eski PC'deki Retail Key'i silip yeni bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bana OEM daha iyi geliyor.
Bu 50 bin iş başarısı olan oppsgamershop var kuzenim geçen sene ordan oyun almıştı sanırım ordan alacağım. 20 tl ye ama soracağım oem mi diye teşekkür ederim geri dönüş yapacağım.

Hocam sanırım MAK key veriyorlar ne olduğunu bilmiyorum ama 200 tl den iyidir 20 tl sonuçta güvenilir satıcılar MAK veriyor ne oluyor MAK key

Son düzenleme:
Bu 50 bin iş başarısı olan oppsgamershop var kuzenim geçen sene oradan oyun almıştı sanırım oradan alacağım. 20 TL'ye ama soracağım OEM mi diye teşekkür ederim geri dönüş yapacağım.

Hocam sanırım MAK key veriyorlar ne olduğunu bilmiyorum ama 200 TL'den iyidir 20 TL sonuçta güvenilir satıcılar MAK veriyor ne oluyor MAK key.

Many activation key. Genelde işletmelerde kullanılıyor. Bir limiti oluyor. Mesela 1000 kişilik bir işletme var. MAK keyin limiti 1000 oluyor. Eğer 1001.kişi kullanırsa key patlıyor. Sizin için ucuza güzel key araştıracağım. Ben Pro keyini softixirden almıştım ucuza orayada bakabilirsiniz.
Düzenleme: 50 TL'ye OEM keyler var fakat Windows 10 için. Şimdi hatırladımki bende 50 TL'ye OEM key almıştım. Windows 10'a geçip kullanmıştım. Sonra geri Windows 11'e geçincede gitmedi.

Many activation key. Genelde işletmelerde kullanılıyor. Bir limiti oluyor. Mesela 1000 kişilik bir işletme var. MAK keyin limiti 1000 oluyor. Eğer 1001.kişi kullanırsa key patlıyor. Sizin için ucuza güzel key araştıracağım. Ben Pro keyini softixirden almıştım ucuza orayada bakabilirsiniz.
Düzenleme: 50 TL'ye OEM keyler var fakat Windows 10 için. Şimdi hatırladımki bende 50 TL'ye OEM key almıştım. Windows 10'a geçip kullanmıştım. Sonra geri Windows 11'e geçincede gitmedi.
Hocam bana yardımcı olursanız sevinirim satıcıya sordum itemsatışta ancak cevap gelmedi yorumlarda ise MAKolduğunu söylemişler en son çare sağlam lisanstan 240 tl vereceğim .

Hocam pttavmden pintistoreden alanlar olmuş bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı