Saglamlisans'dan alınan Windows 11 Pro OEM key çalışmadı

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
Bugün saglam lisanstan Windows 11 OEM Pro keyi aldim ancak girdigimde calismadi. Destege yazdim cevap bekliyorum. Bu bilgisayarda isletim sistemi hakkinda Windows 11 Home yaziyor. Acaba ondan olabilir mi?

Bugün saglam lisanstan Windows 11 OEM Pro keyi aldim ancak girdigimde calismadi. Destege yazdim cevap bekliyorum. Bu bilgisayarda isletim sistemi hakkinda Windows 11 Home yaziyor. Acaba ondan olabilir mi?

Evet ondan. Pro keyler sadece Pro sürümünde çalışır. Home keyleri de sadece Home'da. Bilgisayara format atarken kurulum esnasında Pro sürümünü seçmelisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu nasıl duzeltebilirim peki destekle iletisime gecsem kabul ederler mi ya da Pro'ya gecirebilir miyim bilgisayari? @Croxie

Ya da format atayim ancak hiçbir dosya gitmesin imkani var midir? O sirada da Windows'u etkinlestiririm.

Ürün anahtarını değiştir deyince Pro key girerseniz güncelleme ile Pro'ya geçebiliyor olmanız lazım.

Pro'ya gecersin ama tel manuel etkinleştirme yapılması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı