Sağlık raporu bulunmayan hastalık için yoklama nasıl doldurulmalı?

berkays55

Hectopat
Merhaba, bugün tecilim sona eriyor. Yoklama işlemini başlatıp aile hekiminden sevk almak istiyorum. Epilepsi hastasıyım. Sorum şu: Buradakilerden hangisini işaretlemeliyim? İlaç kullanım raporum var ancak sağlık raporum yok. Ayrıca soru kısmında askerliğe engel bir hastalığınız var mı diyor. Epilepsim olduğu için buna evet demek istiyorum ama sağlık raporu vb. dediği için kararsız kaldım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    110,5 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçmiş olsun. Epilepsi hastası olduğunuz için askerliğe elverişli değildir ibaresi barındıran bir sağlık raporu almanız gerekmiyor mu? Bu rapora sahip olduktan sonra evet seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Merhaba, geçmiş olsun. Epilepsi hastası olduğunuz için askerliğe elverişli değildir ibaresi barındıran bir sağlık raporu almanız gerekmiyor mu? Bu rapora sahip olduktan sonra evet seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
O raporu alabilmem için önce askerlik yoklamamı yapmam lazım ki aile hekimim beni heyete sevk etsin. Sorun da burada aslında. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Geri
Yukarı