Sağlıklı beslenmek için okulda ne yenilebilr?

knannn11

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese ilk önce sela. Yaşım 16.
Konu ise; ben spora yeni başladığım için okulda ne yiyeceğimi bilmiyorum. Evden götür diyebilirsiniz ama maalesef erken uyanamıyorum. Bu yüzden marketten alınacak sağlıklı yiyecek, içecek, bakliyat önerebilir misiniz?

A101'de Burch marka 96Gr pirinç patlağı 13,75. Tadı Eti Gong'la aynı ve tüm pakette 1,3Gr yağ var, hem doyurucu hem de temiz bir karbonhidrat kaynağı olur.

A101'de burch marka 96gr pirinç patlağı 13,75. tadı eti Gong'la aynı ve tüm pakette 1, 3gr yağ var, hem doyurucu hem de temiz bir karbonhidrat kaynağı olur.

Önerin için teşekkürler, yazdıklarını düşüneceğim.
Peki içecek, bakliyat olarak önerebileceğin bir şey var mıdır?

A101 de ince öğütülmüş lifalif yulaf var biraz muz bal varsa bal karıştırıp ye sanırım indirime girmişti ama her yerde aynımı bilmiyorum.

A101 de ince öğütülmüş lifalif yulaf var biraz muz bal varsa bal karıştırıp ye sanırım indirime girmişti ama her yerde aynımı bilmiyorum.

Önerin güzel ama tek sıkıntı malum artan fiyatlardan dolayı param yetmiyor. Bir de öğrenci olduğum için sıkıntı biraz.

Önerin güzel ama tek sıkıntı malum artan fiyatlardan dolayı param yetmiyor. Bir de öğrenci olduğum için sıkıntı biraz.

Sağlıklı beslenmeden kastın içecekleride katıyor isen limolu su içmeni öneririm acıktığın zaman kesinlikle yemek ye sonraya bırakma eğer ki bırakırsanız daha da yemek yeme isteğiniz olacaktır. Yediğiniz yemek sonra arkasından pişmanlık motivasyon düşüklüğü vb.

Son düzenleme:
Herkese ilk önce sela. Yaşım 16.
Konu ise; ben spora yeni başladığım için okulda ne yiyeceğimi bilmiyorum. Evden götür diyebilirsiniz ama maalesef erken uyanamıyorum. Bu yüzden marketten alınacak sağlıklı yiyecek, içecek, bakliyat önerebilir misiniz?
Erken kalkmaya alış ve sabah yemeğini hazırla,
öbür türlü pek sağlıklı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı