Sağlıktan Önemli Hiçbir Şey Yok!

AnadoluFPS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar dün akşamdan beri boğazım ağrıyordu. Elimi yüzümü yıkamak için banyoya gitmiştim. Kafamı bir kaldırdım ağzım, yüzüm hafiften kaymış. Gülümserken, konuşurken sağa kayıyordu. Boğazımın felaket ağrısıdan dolayı filandır diye pek umursamadım. Ertesi gün oldu bu durumu anneme söyledim. Annemde bir yakınımızı arıyıp hastaneye gittik. Oradaki Doktor Bayan felç başlangıcı olduğunu söyledi ve daha iyi bir hastaneye yönlerdi. Orada da Doktor Bayan ise boğazıma baktı. Ve bize Tomografi çektirmemizi söyledi. İçeriye girdiğimde garip bir ses beni bekliyordu. Ve bilim kurgu filmlerinden alınmış gibi bir cihaz vardı. Görevli Beyfendi uzanmamı ve kafamı gerekli yere koymamı söyledi. Bende sessiz bir şekilde ne dediyse yaptım. 1 dakika sonra düğün mikrofonları gibi bir kalitesi olan mikrofondan "Adın Alper'di demi?" sorusu soruldu. Ardından hemen atlıyarak evet dedim. Sedye gibi bir yatağa uzandığım yer birden hareket etti ve lazerler gibi kırmızı olan ekranımsı şeyi gördüm. Ardından bitti diyip çıkarttılar beni. Radyasyon uyarıları heryerdeydi. O kadar korkmuştum ki gözümden yaşlar geldi. Ardından 3 saat bekledik ve sonuçlar geldi. Çok şükür ki beynimde bir sorun yokmuş ve KBB(Kulak, burun, boğaz'a) yönlendirdiler. Sabah bir daha gideceğiz hastaneye. Allah kimseyi sağlığıyla sınamasın. İlk defa ciddi bir rahatsızlığım olduğu için bu kadar telaşlandım ve korktum. Ölümlü dünya arkadaşlar kendinize çok dikkat edin. Herkese iyi günler.

Yazım bozukluğu olabilir şuan uykulu ve hasta halimle yazıyorum. Lütfen kusara bakmayın. Hepinizi çok seviyorum. Görüşmek üzere...

Geçmiş olsun kardeşim. Allah şifa versin..
Geçmiş olsun kardeşim,Allah şifa versin.
Çok sağolun yeni geldim hastaneden. Felç varmış bir ton ilaç verdiler.

Korkma! Türk hiçbir şeyden korkmaz!
İlk defa böyle bir tedavi gördüm bırakta korkayım. Çok şükür geldim. Ayın 1'de kontrole gideceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…