Sahibinden 2. el iPhone 12 mini alınır mı?

isimyoktu

Hectopat
Daha fazla  
2. el ucuza ilan buldum Sahibinden'de pil sağlığı da %84 gözüküyordu. Kaç sene götürür ya da alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230913-005054_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230913-005054_sahibindencom.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20230913-005100_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230913-005100_sahibindencom.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 104
12 Mini'yi sıfır alıp kullanmış biri olarak almamanı öneriyorum. Şarjı çok az gidiyor maalesef. Onun dışında düz 12'den geri kalır hiçbir şeyi yok. Bir de bunun batarya sağlığı %84'e düşmüş. Daha da kötü bir durumda yani. O yüzden bunu almak yerine 2. el 3-5 aylık iPhone 11 almanı öneririm.

12 Mini'yi sıfır alıp kullanmış biri olarak almamanı öneriyorum. Şarjı çok az gidiyor maalesef. Onun dışında düz 12'den geri kalır hiçbir şeyi yok. Bir de bunun batarya sağlığı %84'e düşmüş. Daha da kötü bir durumda yani. O yüzden bunu almak yerine 2. el 3-5 aylık iPhone 11 almanı öneririm.
Hocam iphone 11 eski geliyor s22 ilen bunun arasında kalmıştım heralde s22 alırım artık

Bende de iPhone 12 Mini var. Şarj bir tık az gidiyor doğru ama doldururken çok hızlı doluyor. 15-20 dakikada sıfırdan %40'a kadar doluyor.

Onun dışında pil sağlığı belli bir seviyenin altına düştüğü zaman eğer garanti devam ediyorsa Apple ücretsiz değişim sağlıyormuş diye duymuştum.

%90 altı pil sağlığı olan iphone almayın. Zaten dünya kadar para veriyorsunuz bir iki sene sonra pil değiştirmeye para verirsiniz bir de. Mini nin pili zaten küçük. Kendinizi telefonu sürekli şarj ederken bulur telefondan nefret eder hale gelirsiniz.
20k istiyormuş adam. Şaka mı bu? Hocam paranız bukadar değersiz mi?
Ben kızıma 2 ay kullanılmış iphone 12 aldım. Pil sağlığı %100 en ufak çizik bile yok telefonda. Kutusunu jelatinle kaplayıp sıfır diye hediye ettim.
Türk parası ile 13k tl ye aldım.
Türkiye de iphone nun statü göstergesi olması halkımızın nekadar eğitimsiz olduğunu gösteriyor ne yazıkki.

Son düzenleme:
%90 altı pil sağlığı olan iphone almayın. Zaten dünya kadar para veriyorsunuz bir iki sene sonra pil değiştirmeye para verirsiniz bir de. Mini nin pili zaten küçük. Kendinizi telefonu sürekli şarj ederken bulur telefondan nefret eder hale gelirsiniz.
20k istiyormuş adam. Şaka mı bu? Hocam paranız bukadar değersiz mi?
Ben kızıma 2 ay kullanılmış iphone 12 aldım. Pil sağlığı %100 en ufak çizik bile yok telefonda. Kutusunu jelatinle kaplayıp sıfır diye hediye ettim.
Türk parası ile 13k tl ye aldım.
Türkiye de iphone nun statü göstergesi olması halkımızın nekadar eğitimsiz olduğunu gösteriyor ne yazıkki.
Hocam 13K'ya 2 ay kullanılmış %100 pil iPhone 12 bulursanız bana da söyler misiniz?

Geri
Yukarı