Sahibinden benzeri GET ile alışveriş yapılabilen site önerisi

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarım çok eskidi biraz daha üst model almak istiyorum sahibindene sürekli 2800-3000 civarlarında 2017 model civarı i7 6700HQ GT960M ekran kartlı 8 GB RAM'li MSI notebooklar düşüyor fakat hiçbiri benim olduğum şehirde değil, burada ürün satan herkes önce sen gönder kafasında ve ben elime geçmeyen ürüne ödeme yapmam. Bildiğiniz kapıda ödemeli ya da çok komisyon olmadan 2.el notebook satın alabileceğim güvenilir bir site var mı? Not: Mersinde yaşıyorum kendi veya arkadaşı MSI notebookunu satmayı düşünen varsa elden satın alabilirim.

-Letgo'da da bulamadım istediğim ürünü

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim fakat bahsi geçen sitelerde 2.el notebook yok veya olanlar dahili GPU'lu veya u işlemcili ve fiyatı normalinden çok kabarık.

Not: Sahibindenden kesinlikle GET olmadan veya yüzyüze görüşmeden bir şey satın almayın 2 haftadır PC arıyorum adamlar Monster'ın i7 9750H 1050 3GB 0 olarak 5500'e satıgı PC'nin çok daha dandiğine 5500 istiyor ya da ucuza koyanların hepsi dolandırıcı deneme amaçlı ürünü alıyorum diyorum hangi bankalar vardiyorelden alacağım diyorum ya cevap vermiyorlar ya da yasak bitene kadar ilk havale yapan kapar gibi dolandırıcı olduğunu belli eder sözlerle elden satmıyor. 2 haftada neler neler gördüm.

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim fakat bahsi geçen sitelerde 2.el notebook yok veya olanlar dahili GPU'lu veya u işlemcili ve fiyatı normalinden çok kabarık.

Not: Sahibindenden kesinlikle GET olmadan veya yüzyüze görüşmeden bir şey satın almayın 2 haftadır PC arıyorum adamlar Monster'ın i7 9750H 1050 3GB 0 olarak 5500'e satıgı PC'nin çok daha dandiğine 5500 istiyor ya da ucuza koyanların hepsi dolandırıcı deneme amaçlı ürünü alıyorum diyorum hangi bankalar vardiyorelden alacağım diyorum ya cevap vermiyorlar ya da yasak bitene kadar ilk havale yapan kapar gibi dolandırıcı olduğunu belli eder sözlerle elden satmıyor. 2 haftada neler neler gördüm.
Sıfırı 12000 civarına toplanan sisteme 18000 yazan gördüm.

Sıfırı 12000 civarına toplanan sisteme 18000 yazan gördüm.

😅 Bir de dolar 5 kuruş artınca 200TL zam yapıp 20 kuruş düşünce fiyatı sabit tutan PC satış siteleri var.Dediğin gibi yapan ilerizekalılara gülüp geçiyorumda cihazı 3-5 ay kullanıp daha 0 gibi yhaa yazıp 0 fiyatıyla aynı ya da 100-200TL altına koyanlar var 2.el piyasası böyle saçma sapan olsa kimse 2.el ürün bakmaz 200 daha koyup 0 alırım napayım senin yorulmuş cihazını. Daha az önce baktım 1650'li 0 Monster 6700TL adamlar 1050'nin fiyatını 6kya çekmiş 2.elde gelde çıldırma.

😅 Bir de dolar 5 kuruş artınca 200TL zam yapıp 20 kuruş düşünce fiyatı sabit tutan PC satış siteleri var.Dediğin gibi yapan ilerizekalılara gülüp geçiyorumda cihazı 3-5 ay kullanıp daha 0 gibi yhaa yazıp 0 fiyatıyla aynı ya da 100-200TL altına koyanlar var 2.el piyasası böyle saçma sapan olsa kimse 2.el ürün bakmaz 200 daha koyup 0 alırım napayım senin yorulmuş cihazını. Daha az önce baktım 1650'li 0 Monster 6700TL adamlar 1050'nin fiyatını 6kya çekmiş 2.elde gelde çıldırma.
Bazen gülüp geçersin 😂 Zaten sahibindende sıfır gibi olmayan ürün bulmak imkansız.

Bazen gülüp geçersin 😂 zaten sahibinden de sıfır gibi olmayan ürün bulmak imkansız.

Sonuç olarak almaktan vazgeçtim zaten ben bakarken $6.99'du şu an 7.09 piyasa gitgide yükseliyor bu zamanda alınmaz RTX3000'de çıkıp RTX4000 serisinin çıkmasını bekleyeyim bari o zamana GTX fiyatları düşer bir de Ryzen13 6000 çıktımı Ryzen7 alırım miss😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı