Sahibinden.com bir satıcının güvenilirliği nasıl anlaşılır?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba bu mouse için pazarlığımı yaptım. Ama güvenemiyorum ilk defa Sahibinden kullanacağım. O yüzden bu ilana bakar mısınız? Dolandırıcı mı değil mi? Bana değil gibi geldi gayet insan gibi pazarlığı da yaptı.

Güvenli olarak sahibinden'den alışveriş yapmak istiyorsanız get'li ilanlara bakın, haricinde kimin dolandırıcı kimin güvenilir olduğunu bilmek mümkün değil.

Mouse test edip alırsan sıkıntı olmaz zaten.
GeT açmasını isteyebilirsiniz.
Get için fazladan ücret vermem gerekiyor. Mouse test edip diyorsunuz bu olayı zaten halledicem benim sorunum parayı havale ettiğimde mouse'yi göndermemesi.
Elden alırsanız güvenli. Havale yaptıktan sonra bir anda engel yeme ihtimaliniz çok fazla.

Hiç gerek yok böyle tanımadığınız kişiye para göndermek ile ilgili.
Görüntülü konuşarak yapmak istiyorum o kargo şubesine gidicek kargoyu verdiğinde ise ben parayı yollayacağım. Bence 1000 IQ.

Böyle deseni olan halının üzerinde fotoğraf çeken adamdan dolandırıcı olmaz.

Screenshot_1.png

Get için fazladan ücret vermem gerekiyor. Mouse test edip diyorsunuz bu olayı zaten halledicem benim sorunum parayı havale ettiğimde mouse'yi göndermemesi.

Get harici bir çözüm yok. Kimsenin günahını almayalım ama görüyoruz duyuyoruz dolandırılan çok fazla. Ayrıca içine kurt düşmüş belli o yüzden get açtır 10 lira 20 lira fazla ver için rahat olur.
Böyle deseni olan halının üzerinde fotoğraf çeken adamdan dolandırıcı olmaz.

Eki Görüntüle 684080

O eskidendi şimdi kim neci belli değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı