Sahibinden.com iPhone 6S Neden Bu Kadar Ucuz?

Merhaba. Sahibinden.com'da gezerken İphone 6S araması yaptığımda Tarhan GSM'den 2.249 TL değerinde kutusu açılmamış İphone 6S buldum. Yurt içi kayıdı var, sizce güvenip alamalı mıyım?
Teşekkürler.
1489176276410.png
1489176282104.png

Iphone'larda imei çakma olmuyor sanırım kayıtlıysa gerçekten kayıtlıdır. Satıcı mağazada her telefon modelinde en üstte çıkan mağazalardan güvenilirdir büyük ihtimal 6.yılıymış sahibinden de.

İzmir'in problemli firmasıdır kendileri. Zamanında Samsung N 7000 Note telefon aldım 2 ay sonra telefon kapandı. Pasaport kayıtlı demişlerdi yalan çıktı defalarca gittim geldim zerre yardımcı olmadılar aksine başlarından savdılar. Sonunda yedek parça olarak sattım telefonu. Param çöpe gitti.

Ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti. Rakamlara aldanıp daha sonradan üzülmeyin.

Ayrıca 16 GB akıllı telefon almayın.

İzmir'in problemli firmasıdır kendileri. Zamanında Samsung N 7000 Note telefon aldım 2 ay sonra telefon kapandı. Pasaport kayıtlı demişlerdi yalan çıktı defalarca gittim geldim zerre yardımcı olmadılar aksine başlarından savdılar. Sonunda yedek parça olarak sattım telefonu. Param çöpe gitti.

Ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti. Rakamlara aldanıp daha sonradan üzülmeyin.

Ayrıca 16 GB akıllı telefon almayın.
Kontrol etmediniz mi IMEI sorgusunu?

Konuya girmeden önce düşündüm 300TL`ye satılan ``Phone``lardandır diye sonra dedim anlarlar zaten Android olmasından, geldim. IMEI kayıtlı olmayabilir yada iCloud sıkıntısı olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı