Sahibinden.com iPhone 8 Ucuzluğu

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon alacağım bakıyordum sitelere. Şu ilan gözüme çarptı iPhone 8 bu telefon nasıl bu kadar ucuz olabilir? Beni aydınlatabilir misiniz?

Yanlış bilgi vermeyelim. İlanın açıklamasını okursanız zaten kayıt size aittir yazıyor, yurt dışından getirilmiş cihazlar, orijinallikle alakalı sorun olacağını sanmıyorum, sadece aldıktan sonra kayıt ettirmeniz gerekecektir pasaporta, onun da şuan ki bedeli 600TL olması gerek.

Yanlış bilgi vermeyelim. İlanın açıklamasını okursanız zaten kayıt size aittir yazıyor, yurt dışından getirilmiş cihazlar, orijinallikle alakalı sorun olacağını sanmıyorum, sadece aldıktan sonra kayıt ettirmeniz gerekecektir pasaporta, onun da şuan ki bedeli 600TL olması gerek.
Doğru şahsen bende 8 plus modelini beğeniyorum 3500 4500 civarında bulunuyor fakat kayıt yaptırman lazım oda 600tl galiba ztn ben alamam çünkü ona harcıycak param yok j7 prime iyi canavar oyuncu bilgisayarı alacam ben

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı