iPhone 8 mi iPhone 7 mi?

Şu an Samsung Galaxy S7 var 4. yılına giriyor. Çok model değişmeyi sevmedim oldum olası.
S7 modelinden Iphone 7 modeline geçilmez. İkisi de aynı yılda çıkan telefonlar zaten. Alacaksan 8 almalısın ikisi arasından. Şahsen S7 modelinden Iphone 8 modeline de geçmezdim.

@BERWAR farkındayım dediğinizin fakat yıllardır Android kullanmaktan sıkıldım artık. Önceki telefonum Galaxy S5 idi ondan önce de Java'lı Corby kullandım. Gerisi de tuşlu zaten :D Artık yeni deneyimler aradığım için iPhone'a geçiş yapmak istiyorum. Hem bütçeme uydurmaya çalışıyorum hem de yeni ekran teknolojisine henüz ısınamadığım için böyle bir şeye kalkışıyorum.
@painkiller aynen okudum garanti olayını. Öncelik Apple Türkiye Garantisi zaten. Beko'da falan olanlar belki de ithalatçı garantisidir :D Birkaç kez görmüştüm cidden indirimlilerdi.

@5harf fiyatları garip şekilde düşüktü aynen ama dediğin gibi garantisini incelemedim. Ama sormaktan zarar gelmez. Belki cidden Apple Türkiye Garantilidir ve cebinden biraz da olsa az para çıkar hem ne güzel:)

Ben pek güvenemedim
Screenshot_20200122_184923.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı