Sahibinden.com satıcı GAMERWORLD güvenilir mi?

Bildiğin mağaza bu, gidip alacaksın, testini yapacaksın bir sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum.

Düzenleme: @Xoloth un attığı konuya baktım mağaza değilmiş, fatura falan doğru düzgün kesmiyorlarmış, riske girmeye değmez.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar fiyat çok uygun geldi satın alım yapan var mı bu yerden?

Mantık kurarsanız şu an bakıyorum kutusu bile açılıp kapanmaktan yıpranmış MSI R7 370 satıyor sıfır diye. Üstüne de uyduruktan bant yapıştırmış açılmamış gibi olsun diye. MSI ürün satarken o tarz bant kullanmaz. Onuda geçtim kaç senelik kart sıfırı kim kaybetmiş o bulacak ve garantili yazmış.

Güvenilir. Kendim Asus marka gtx 1650 süper satın aldım. Telefonda kart hakkında ne bilgi verdi ise mağazaya gittiğimde herşey dediği gibi çıktı. Memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye ettim onlarda aldı onlarda memnun.

Güvenilir. Kendim Asus marka gtx 1650 süper satın aldım. Telefonda kart hakkında ne bilgi verdi ise mağazaya gittiğimde herşey dediği gibi çıktı. Memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye ettim onlarda aldı onlarda memnun.
Aga sana inanmıyorum. Hep gameworld için yazıyorsun ve onları aradım telefonuma açmadılar.

kesinlikle kendi adamlarıdır oradan pecete bile almayın 2 el kartları sıfır diye satıyorlar üzerine bant uydurup bizzat yasadım kesinlikle uzak durun

Telefonla aradım birkaç kere açan olmadı, İlan sahibine mesaj atıılmıyor zaten. Ama bence güvenilir değil.

Geri
Yukarı