Sahibinden.com satıcısına nasıl ulaşılır?

12Abdullah97

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi şöyle bir sorunum var. Ben 1 ay önce hesap arıyordum. Sonra biri oyun hesabını satıyordu. Adama yazdım dün geri döndü sahibinden de bütün oyun hesap satışları kaldırılmış herhalde. Ama ben önceden mesaj attığım için konuşmaya devam edebiliyordum. Konuya dönelim, şimdi ben ona atmamam gereken mesajı o mesaj kalabalığında ona atmışım pek konuşmamız yoktu ondan tüm mesajları sil dedim ama bir anda satıcının da mesajları gitti ve yazılmaya bir daha giremedim. İlanda kaldırıldığı için adama ulaşamıyorum. Sorum şu: Nasıl adama ulaşabilirim?

Adamın diğer ilanlarından mesaj atarak ulaşabilirsin anca, onun dışında ulaşamazsın.

Adamın hesabına nasıl ulaşıcağım.
Adamın diğer ilanlarından mesaj atarak ulaşabilirsin anca, onun dışında ulaşamazsın.
Adama ulaşmam lazım çünkü mesajları silince komple adamın mesajlarında gitti bu yüzden adamın hesabını bulamıyorum
Neden kaldırılmış ki dolandırıcılık mı oluyordu?

Bilmiyorum ama artık hiçbir oyun hesabı gözükmüyor büyük ihtimalle dediğin gibi dolandırıcılık.

Adamın hesabına nasıl ulaşıcağım.

Adama ulaşmam lazım çünkü mesajları silince komple adamın mesajlarında gitti bu yüzden adamın hesabını bulamıyorum

Bilmiyorum ama artık hiçbir oyun hesabı gözükmüyor büyük ihtimalle dediğin gibi dolandırıcılık.
Sahibindencom çalışanı değilim, sildiysen silinmiştir yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı