Sahibinden Gamer Central Güvenilir mi?

Degil, onlarca sikayet var bunlar hakkinda. İsim degistirmisler ama dukkandan tanidim.

2. el urunleri cok acemi bir sekilde sifir gibi satiyorlar.

Evet bende önceden burayı görmüştüm. Gamer market mi neydi galiba ismi. Unutmuş olabilirim.

Ekran kartları miningden çıkmaydı yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam bir tahmin yürütmek istiyorum, kimsenin günahını almak istemem. 100 ürün stok koyup 5 tanesini orijinal sıfır kutu koyup, kalanını ikinci eli sıfır gibi paketleyip satarak hem iyi hem kötü yorum alıp kendilerini kurtarıyor olabilirler mi? Bana biraz öyle geldi.

Kimsenin günahını almıyorsunuz sadece alıcı gözü ile sorguluyorsunuz. Ve evet fena bir yöntem değil ucuz olsa da bazı uyanıklar var ve zaten madenciler ekran kartlarına konduğu için sıfır 2.el çok bakmıyorlar o yüzden kar ediyorlar.

Yeni ekran kartlarının çivilerinde etiket olmuyor bildiğim kadarıyla. 2012-2019 arasında üretilen AMD kartlarda oluyor sadece diye biliyorum.

RX 5** serisinin hiçbirinde yok üretici fark etmeksizin.
Hem 5000 hem de 500 serisi için örnekler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı