Sahibinden GeT ile dolandırılır mıyım?

Yasin1967

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri / IT Uzmanı
Merhaba dostlar, sahibinden üzerinden B550 Tomahawk, 5600X, P360a ve zoomflow 240XT satıyorum. Satışlarımı get ile satışa açmayı düşünüyorum ancak merak ettiğim konu şu alıcı anakartı sipariş verdi diyelim bende ürünü gönderdim benim ürünüm 9 aylık ürün kendi 2 veya 3 yıllık ürünüyle değiştirdi kutuya koydu yolladı bana gerekçeli veya gerekçesiz iade etti bu durumlarda ne yapmam lazım nasıl bunu anlarım bu duruma düşmemek için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıcı için güvenli olabilir ama satıcı tarafından çok çok kötü ve saçma buluyorum ben o sistemi. Birine modem gönderdim içi açılmış ve bozuk geldi modem çöp oldu. Bir keresinde de Steelseries arctic 7 kulaklık gönderdim, pedlerini değiştirip geri göndermişler ki bi tanesinde de yırtık var. Mecbur yeni ped aldım satış fiyatının 3de 1 fiyatına, bir anlamı kalmadı satışın. O yüzden 5 yılda satılmasa GeT bana göre değil, Satışı yapan tarafa hiç bir faydası yok.

Anladım çok teşekkürler.

Alıcı için güvenli olabilir ama satıcı tarafından çok çok kötü ve saçma buluyorum ben o sistemi. Birine modem gönderdim içi açılmış ve bozuk geldi modem çöp oldu. Bir keresinde de SteelSeries Arctic 7 kulaklık gönderdim, pedlerini değiştirip geri göndermişler ki bir tanesinde de yırtık var. Mecbur yeni ped aldım satış fiyatının 3'te 1 fiyatına, bir anlamı kalmadı satışın. O yüzden 5 yılda satılmasa get bana göre değil, satışı yapan tarafa hiçbir faydası yok.

Benim de korktuğum bu sanırım get ile yapmayacağım satışlarımı.
Normalde burayada atmak istiyordum ancak 2. el bölümü için 500 mesaj olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı