Sahibinden Güvenli midir ?

maraz181

Hectopat
Daha fazla  
Sahibinden driving force gt almayı düşünüyorum. Fakat satan adam ilk parayı sen hesaba yatırırsın bende kargoyla yollarım dedi sizce güvenilir midir?

Öyle saçma şey duymadım, GET denen bir sistem var. Parayı yolluyorsun, para Sahibinden 'in havuzunda duruyor, kargo sana geldiğinde onaylıyorsun, para satıcının hesabına gidiyor. Bu arada bende Driving Force GT satıyorum, bilgin olsun ! :like:

Öyle saçma şey duymadım, GET denen bir sistem var. Parayı yolluyorsun, para Sahibinden 'in havuzunda duruyor, kargo sana geldiğinde onaylıyorsun, para satıcının hesabına gidiyor. Bu arada bende Driving Force GT satıyorum, bilgin olsun ! :like:
Eğer bu get sistemi olsaymış çok para tutuyormuş falan filan. Bu arada sen kaç lira istiyorsun?

250TL'den satıyorum. GET sisteminin biraz vergi kattığı doğrudur. Güvensiz bir şekilde almak yerine 15-20TL fazla verip GET ' i kullanmanızı öneririm.

GET ile ürünlerin cidden fiyat artıyor. 1300 TL ye satıcağım dizüstü bilgisayarı 1450 TL ye satmıştım. Bana yine 1305 TL geldi ama 145 TL komisyon olarak sahibindene gitti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı