Sahibinden il dışından ürün alma

Bir ürün alacağım. Ürünün sınıfında "param güvende" hizmeti yok. Aracı yani havuz bir sistem var mı?
Hocam karşı taraf kargo yapıyor mu bunu karşı tarafa sorarak öğrenin. Param güvende ile alım yapacaksanız bile kimisi param güvende seçeneğini seçip kargo yapmıyorum diyor. Yani alıcı ile görüşmen lazım. 'Tüm komisyon benden kesiliyor senden hiç para kesilmiyor kargoyuda ben ödüyorum sadece kargoyu düzgün yapman gerek' diye yaz. Tamam diyorsa alırsın. Ayrıca ürün ne?

satıcının attığı linklere tıklayıp ödeme yapmayın param güvende ile alın.
Hocam karşı taraf kargo yapıyor mu bunu karşı tarafa sorarak öğrenin. Param güvende ile alım yapacaksanız bile kimisi param güvende seçeneğini seçip kargo yapmıyorum diyor. Yani alıcı ile görüşmen lazım. 'Tüm komisyon benden kesiliyor senden hiç para kesilmiyor kargoyuda ben ödüyorum sadece kargoyu düzgün yapman gerek' diye yaz. Tamam diyorsa alırsın. Ayrıca ürün ne?
Ürün spor malzemesi olduğu için param güvende ile yayınlanamıyor.

Ürün spor malzemesi olduğu için param güvende ile yayınlanamıyor.
Hocam spor malzemesi olması önemli değil. 10 desi veya altında olması gerekiyor. Üstünü kabul etmiyor sahibinden. Satıcı ile görüşün dolap veya gardrops'ta satsın ürünü.

Karşı taraf PTT karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim dedi ama dolandırıcılık ihtimalinden korkuyorum.

Hocam spor malzemesi olması önemli değil. 10 desi veya altında olması gerekiyor. Üstünü kabul etmiyor sahibinden. Satıcı ile görüşün dolap veya gardrops'ta satsın ürünü.
Ürün 15 kilo.

Bazı katoga
Karşı taraf PTT karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim dedi ama dolandırıcılık ihtimalinden korkuyorum.

Ürün 15 kilo.
10Desiyi aşıyor yüksek ihtimal. Dolap'tan ilan açmasını ve öyle kargolamasını söyleyin. Ayrıca dolap'ta iade politikası var. Ürünü açarken videoya al. Daha sonra iade edeceğin zaman desteğe videoyu ilet. Sorunlu çıkarsa iade edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı