Sahibinden ilanı için yazan yabancı dolandırıcı mı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, annem Sahibinden'e antika halı ilanı koymuş, bugün de yabancı birisi yazmış bana söyledi. İlk yazdığından beri dolandırıcı gözüyle bakıyorum ama ilk parayı göndermeyi kabul etmesi aklımı karıştırdı. Profil fotoğrafını bir siteden arattım ama fake değil gibi. Herhangi bir bilgisi olan var mı acaba?

Dosya Ekleri

• wp1co.jpg
    wp1co.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 414
  • wp2co.jpg
    wp2co.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 280
  • wp3co.jpg
    wp3co.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 255
Merhaba, annem Sahibinden'e antika halı ilanı koymuş, bugün de yabancı birisi yazmış bana söyledi. İlk yazdığından beri dolandırıcı gözüyle bakıyorum ama ilk parayı göndermeyi kabul etmesi aklımı karıştırdı. Profil fotoğrafını bir siteden arattım ama fake değil gibi. Herhangi bir bilgisi olan var mı acaba?

Askerim falan diyorsa dolandırıcı olması yüksek ihtimal.

Karşı tarafın p
Rofil fotoğrafını bir atar mısın buraya?

Herkese ayni mesajı atıyor Nijeryalı dolandırıcılar bunlar. 2 sene önce bana da yazdılar farklı zamanlarda hep aynı taktiği kullanıyorlar gelişmeleri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı